Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Banyonun Huzuru

2 posters
YazarMesaj
Michael Nymins Miller
Muggle* Lütfen bir mesleğe ya da seçmen şapkaya başvuru yapın.
Michael Nymins Miller

Meslek : Serbest Meslek
Gerçek İsim : Hakan
Tarafı : Aydınlık
Kan Durumu : Safkan
Rp yaşı : 13
Asası : Gerçeğin Aynası
Özel Yetenek : Bilmem,belkide vardır.
Evcil Hayvan : yok
Banyonun Huzuru Olgun10

Banyonun Huzuru Empty
MesajKonu: Banyonun Huzuru   Banyonun Huzuru Icon_minitimePtsi Ağus. 03, 2009 4:04 pm

Her ne kadar,başkanlığı dillerde olsada,kimse onunla konuşmaya yanaşmıyordu.Kendisini dışlanmış hissederken,ara sıra ailesi için göz yaşı dökmeyi,dua etmeyi ihmal etmiyordu.Güzel bir günbatımı,güneş gökyüzünden iyice çekilmeye başlamıştı.Elinde tuttuğu parşömene göz atıyordu,bir kaç kitap okuduktan sonra hava yavaşça kararmakta,Mich herkesin ortak salona döndüğünden emin olmuştu.Bağırışları zapt etmekte zorlanıyor,beyni parçalanıyordu adeta.Hızlı adımlarla,başkanlar banyosuna yöneldi.Büyük bir salon gibiydi,ortada büyük bir kaplıca havası katılmış,su birikintisi.Peştemalini bir köşeye hazırladı,dizlerine kadar gelen şort dışında çıplak,gözleri kapalı,sıcak suyun ona huzur vermesini beklerken,işe yaramıyor,onu dışlamayan tek kişi olan Melanie'yi aklından çıkaramıyordu.Lord sorunuda ortadan kalkmıştı,ama hala aralarında bir sorun varmış gibiydi.
Rabel Xyre
Piyanist
Piyanist
Rabel Xyre

Gerçek İsim : Miğve yah Gizem bulduydu.
Tarafı : Karanlık
Rp yaşı : 21
Özel Yetenek : Düşünebiliyor(aa ne ilginç)
Evcil Hayvan : -
Banyonun Huzuru Olgun10

Banyonun Huzuru Empty
MesajKonu: Geri: Banyonun Huzuru   Banyonun Huzuru Icon_minitimePtsi Ağus. 03, 2009 4:32 pm

Melanie insanların yanından geçerken gözyaşlarını saklamaya çalışıyordu. Başının ağrısı şiddetlenmeye başlamıştı. Biraz sakinleşmeye ihtiyacı vardı. Dayanamıyordu artık. Sanki o ailesinin ölümünden sonra abisine destek olmaya çalışan o güçlü Melanie gitmişti. Yerine hassas ve artık en küçük soruna bile dayanamayan bir Melanie gelmişti. Artık kendini işe yaramaz biri gibi hissetmeye başlamıştı. Michael'ı düşünmeden edemiyordu. Ağlamaya devam ediyordu ama artık gizlenme gereği duymuyordu. Çünkü artık etrafında kimse kalmamıştı. Başkanlar banyosuna gelmişti. Önce girip girmemek konusunda tereddüt etti. Çünkü o kadar üzgündü ki banyoya bile hali kalmamıştı. Omuzları düşüş göz yaşları da sanki hiç durmayacak gibi akmaya devam ediyordu. Melanie ilk kez bu kadar ağlıyordu. Ailesinin ölümünde bile bu adar ağlamamıştı. Çünkü annesi ona sürekli
Sen çok güçlü bir kızsın Melanie. Herşeyin üstesinden gelirsin.
Demişti. O zamanlar annesinin bu sözüne güvenerek güçlü ve ayakta kalmayı başarmıştı. Ama artık o güçlü Melanieden eser kalmamıştı. Hatta o kadar içine atmış ki ailesinin ölümü aklına geldiğinde ağlaması şiddetlendi. Annesini özlüyordu. Babasını. Onlar olmadan iyice yalnız kaldığını hissetmeye başlamıştı. Şimdi de Michael yoktu. Yavaşça içeriye girdi. Burasını ilk kez görüyordu. Ama etrafı inceleyemeyecek kadar üzgündü. Hıçkırıkları artıyordu. İçeride yankı yaptığını hissediyordu. Sonra başını yerden kaldırıp etrafa bakmaya çalıştı. Ancak gözyaşları yüzünden görüntü bulanıktı.
https://hogwarts-rpg.editboard.com/lejant-f27/melanie-eclipse-t14
Michael Nymins Miller
Michael Nymins Miller

Banyonun Huzuru Olgun10

Banyonun Huzuru Empty
MesajKonu: Geri: Banyonun Huzuru   Banyonun Huzuru Icon_minitimePtsi Ağus. 03, 2009 4:42 pm

Michael bir kıpırtı hissetti,koridordan banyoya doğru gittikçe yükselen,tiz ayak sesleri duyulamayacak kadar değildi.Ses dindiğinde arkasına baktı,Melanie oradaydı.Görmek istemediği bir şekilde,ağlamaktan gözleri şişmişti,sanki.Mich bu konuda yalnız değildi,onunda uykusuzluktan oluşan mor göz çukurları vardı.Onu dışlamayan bu güzel kızdan uzun süre ayrı kalmıştı.Şimdi ise göz göze gelmişlerdi,bu kaderin bir cilvesi olmalıydı.Melanie'nin üzüldüğü belliydi,neden üzüldüğü konusundaki fikirlerini kenine yöneltmiyordu,Mich.Hatayı kendinde aramak aklından geçmediği gibi,utanmış bir şekilde,yüzünü Melanie'den çevirmeye çalışıyordu,nafile.Eliyle suları yüzüne çarparak sessizliğin bozulmasını bekledi,hiç konuşmayan Mich,Melanie'nin yanında konuşabilirdi.
Rabel Xyre
Piyanist
Piyanist
Rabel Xyre

Banyonun Huzuru Olgun10

Banyonun Huzuru Empty
MesajKonu: Geri: Banyonun Huzuru   Banyonun Huzuru Icon_minitimePtsi Ağus. 03, 2009 5:04 pm

Melanie bulanık görüntüyü netleştirmek için gözyaşlarını silmeye çalıştı. Bu oydu. Michael. Karşısında duruyordu. Melanie şaşırmıştı. Ne yapacağını bilemedi. Onun karşısına bu şiş gözlerle çıktığı için utanmıştı. Onun yüzünden ağladığını öğrense ne yapardı acaba? Melanie üzgün ama bir o kadar da şaşkın bir şekilde Michael'a baktı. Ağlaması yavaşlamıştı. Sadece gözyaşları vardı artık. Yanaklarını silip ona uzun bir süre baktı. Ama onu görmek herşeyi daha da kötüleştirmişti. Melanie heyecanlanmıştı. Ama bu çok acı veriyordu. Çünkü Michael'ın ona karşı böyle şeyler hissetmediğinden emindi. Tek taraflı olması daha da üzülmesine sebep oluyordu. Tam ağlaması geçmek üzereyken Melanie yeniden gözyaşlarına yenik düştü. Ama bu kez hiç olmadıkları kadar şiddetliydiler. Hıçkırıkları yeniden ortaya çıkmıştı. Başı daha da ağrımaya başladı. Ve omuzları iyice çöktü. Dudakları aynı bir bebek gibi büküldü. Dayanamıyordu. Kalbi acıyordu. Bütün sevdiklerinin onu teker teker yalnız bırakması artık acı veriyordu Melanie'ye. Ağlayarak;
"Özzür Ddilerim. Raha..rahatsız ettim.."
Dedi hıçkırıklarla. Hemen arkasını döndüp kapıya doğru ilerlemeye başladı.
Michael Nymins Miller
Michael Nymins Miller

Banyonun Huzuru Olgun10

Banyonun Huzuru Empty
MesajKonu: Geri: Banyonun Huzuru   Banyonun Huzuru Icon_minitimePtsi Ağus. 03, 2009 5:12 pm

Michael suyla oynarken beklediği şey gerçekleşmişti,sessizliğin bozulması,"Özzür Ddilerim. Raha..rahatsız ettim.." utanç konusunda yalnız olmadığı Melanie'nin tavrı ve masum sesinden anlaşılıyordu.Ağlıyordu,evet,ama teselli etmek konusunda kararsız kalmıştı.Mich bir dakika düşündükten sonra,
''Hayırr..Rahatsız..etmedin.Oturmazmısın...Yani..suya..girermisin.Hey ağlıyormusun sen.''
Ayağa kalktı,ıslak mavi şortu görünüyordu,
''İstersen konuşabiliriz,eşlik etmek istermisin?.''
utangaç bir edayla konuştuktan sonra,yavaş yavaş suyun içine giriyordu,Mich.Melanie'nin üzülme sebebini bir hayli merak etmişti.

Rabel Xyre
Piyanist
Piyanist
Rabel Xyre

Banyonun Huzuru Olgun10

Banyonun Huzuru Empty
MesajKonu: Geri: Banyonun Huzuru   Banyonun Huzuru Icon_minitimePtsi Ağus. 03, 2009 5:24 pm

Melanie tam giderken arkasından bir ses duydu.
''Hayırr..Rahatsız..etmedin.Oturmazmısın...Yani..suya..girermisin.Hey ağlıyormusun sen.''
Melanie arkasını döndü. Gözyaşlarını silmeye çalıştı. Tabi yine başarısızdı. Michael ayağa kalkarak söylemişti bunu. Sonra utanıp yine suya girdi. Bu çok sevimliydi. Ama Melanie'ye de acı veriyordu. Çünkü Michael ona göre ulaşılamayandı.
''İstersen konuşabiliriz,eşlik etmek istermisin?.''
Önce karar veremedi. Ama buraya gelmesinin sebebi zaten rahatlamaktı. Küçük adımlarla suya doğru yaklaştı. Burnunu çekerek cüppesini yavaşça çıkardı. Biraz utanıyordu. Ama yine de suya girmek için can atıyordu. Baş ağrısının geçmesini istiyordu. Şimdi üstünde sadece mini bir şort ve yarım atlet vardı. Saçındaki minik lastik tokayı çıkardı. Ve kıyafetlerinin üstüne koydu. Michael'ın ona bakıp bakmadığını bilmiyordu. Ama bakamadı. Çünkü zaten yanında kalbi hızla atarken bir de bu halde ona bakarsa iyice kötüleşebilirdi. Ve suya girdi. Yavaş yavaş kaslarının rahatladığını hissedebiliyordu. Ama halen üzgündü. Uzun bir süre suya baktı. Bugünkü duygu yoğunluğundan sonra biraz olsun rahatlamak istiyordu.
Michael Nymins Miller
Michael Nymins Miller

Banyonun Huzuru Olgun10

Banyonun Huzuru Empty
MesajKonu: Geri: Banyonun Huzuru   Banyonun Huzuru Icon_minitimePtsi Ağus. 03, 2009 10:29 pm

Michael,Melanie'nin nazikçe suya girişini izledi,fiziği mükemmeldi.Ama yanlış anlayacağını düşünerek kafasını çevirmişti,Melanie suyun içine iyice girdiğinde,su bir volkan gibi kaynıyordu,adeta.İçi ısınmış,kendini bir hoş hissediyordu,kıpır kıpırdı.Bunun sevgimi yoksa sadece cinsellik isteğimi olduğuna dair iç karmaşa yaşarken,göz göze geliyorlar,gözlerini birbirlerinden kaçırıyorlardı.Mich ondan hoşlandığına kanaat getirmekle kalmayıp,onunda boş olmadığına dair bir takım fikirler içindeydi.Bu doğru olmalıydı,aynı tavırları takınmışlar,aynı hareketleri yapıyorlar ancak Melanie biraz daha masumdu.Melanie'nin gözlerinden düşen bir damla daha içini dağlamıştı,ne kadar gözlerine bakmaya bile kıyamasada,kafasını kaldırdı,
''Eee nasılsın? nasıl hissediyorsun? Gerçekten sorununu hemen söylemelisin,ne kadar yaşayacağımız belli değil sonuçta,çok utanç bir şeyse seni anlayabilirim.''
Yüzündeki tebessümle konuştu,onun gözlerinde kendini buluyordu adeta,birden reflekstir,ağzından kaçtı,devamını getirmemekde -içleracısı- olurdu.
''Şeyy.. Nasıl desem? Sana..Biraz.. daha.. yaklaşabilirmiyim?..Yani..karşılıklı..daha iyi iletişim kurabiliriz.Yani sosyal ilişki.''
Hafif şapşalca bir ifade takınmıştı,suda bağdaş kurmuş,elleriyle sabırsızlanan bir insan misali uğraşıyor,''Çok saçma konuştum.!!'' diye geçiriyordu.

Rabel Xyre
Piyanist
Piyanist
Rabel Xyre

Banyonun Huzuru Olgun10

Banyonun Huzuru Empty
MesajKonu: Geri: Banyonun Huzuru   Banyonun Huzuru Icon_minitimePtsi Ağus. 03, 2009 10:42 pm

Melanie yüzünü Michaeldan saklamaya çalışıyordu. Ama dayanamıyor kendisi bakıyordu Michael'a . Bir ara gözlerini kapattı ve derin birkaç nefes aldı. Bu sırada son gözyaları da dökülüyordu. Sonlardı çünkü Melanie yavaş yavaş sakinleşiyordu. Belki suyun güzelliğindendi, belki de Michael'a yakın olduğundandı. Ama yine de hüzünle etrafını inceliyor, arada Michael'a bakıyordu.
''Eee nasılsın? nasıl hissediyorsun? Gerçekten sorununu hemen söylemelisin,ne kadar yaşayacağımız belli değil sonuçta,çok utanç bir şeyse seni anlayabilirim.''
Ah o gülümseme. Melanie onu gördüğü için her an bayılabilirdi. Sorununu söylemek isterdi Melanie. İstiyordu da. Ama Michael'ın onu istemeyeceğini düşünüp dostluklarını da mahvetmek istemediğinden söyleyemiyordu. Ama Michael'ın davranışlarında bir tuhaflık vardı.
''Şeyy.. Nasıl desem? Sana..Biraz.. daha.. yaklaşabilirmiyim?..Yani..karşılıklı..daha iyi iletişim kurabiliriz.Yani sosyal ilişki.''
Melanie şaşırmıştı. Bunu söyleyen Michael mıydı? Ne yapacağını bilemeden evet anlamında başını salladı. Bir an sanki çok istekli gibi görünmüştü. Utanmaya başladı. Kızardığını hissedebiliyordu. Ve Michael'ın her yakınlaşmasında kalbi biraz daha hızlanıyordu.Ve Melanie Michael'ın şu ana kadar sorduğu soruları cevaplamadığını farketti. Ve;
"Ben..iyiyim. Sen nasılsın..Michael? Uzun zaman oldu..Ynai görüşmeyeli."
Melanie duraklayarak konuşuyordu. Sindire sindire. Çünkü bunları hatırladıkça hüzünleniyordu. Ve yine Michael'ın yanında ağlamak istemiyordu.
Michael Nymins Miller
Michael Nymins Miller

Banyonun Huzuru Olgun10

Banyonun Huzuru Empty
MesajKonu: Geri: Banyonun Huzuru   Banyonun Huzuru Icon_minitimePtsi Ağus. 03, 2009 10:58 pm

Melanie kızarıyor,bunun bir kısmını Michael ile paylaşıyordu,sonunda masum sesini kullanmaya başlamıştı,o güzel masum kız,
"Ben..iyiyim. Sen nasılsın..Michael? Uzun zaman oldu..Ynai görüşmeyeli."
Masum sesin ardında,Mich'e yaptığı hataların cezasını kesiyormuş gibi bir his vardı,sanki.Konuya böyle damardan girmesi,Mich'i utandırmış,hatayı kendinde arattırmıştı,böylesine tatlı bir kız üzülmeyi haketmiyordu.Bir an sessiz kaldı,düşüncelerini aklında toparladı,diline yansıttı,
''Evet uzun zaman oldu.Ama bir aradayız,yine'' yüzü kızaran Mich, devam ettirdi,
''Yani demek istediğim..Bir araya gelmemizin..Tesadüff olduğunu sanmıyorum.''
Bir anlığına düşündüğü şapşalca şeyleri diline vurmuştu,devamını getirmeliydi,utanç duygusunu bastırmaya çalışıyordu,tabi bu Melanie'nin sıcacık pürüssüz ellerini tutmadan önceydi.Tuttuğu eller sanki titriyor gibiydi,Mich'de utancını yenmiş,konuşmasına yardım eden o elleri sıkıyordu,
''Bu kaderin bir cilvesi değilde nedir? Son günler Lord'a duyduğum kinden,körleşmiştim.Ama sen düşünmeden edemesemde,yollarımız kesişmiyordu işte.Söyle Melanie,gerçektende beni seviyormusun?Benim içinmi bu üzüntü,bir süredir seni takip ediyordum,seni daniel,ve hufflepuffla bir çocukla konuşurken gördüm.Söyle Melanie,utanma.Ben seni deliler gibi seviyorum çünkü,etrafında dolaşmamam,seni kendimden,yaşamımdan uzak tutmak içindi.Ama sensiz olamadım,işte.Sürünüyorum sensiz.Gerçekten beni sevmiyorsan,bilki seni yinede severim,mutlu olduğun gibi yaşamana müsaade ederim.''
uzun konuşmuş,bir gram bile utanç beslemiyordu,içinde.Ellerini Melanie'ninkinden çekti,bir an olumsuz bir cevap vereceği fikrne kapılmıştı.Uzun konuşmanın ardında,içten aldığı nefes,ona çekicilik katıyor,banyoda yankılanıyordu.Gözlerini Melanie'den çevirdi,teri nemli vucudunda sadece,soğukluk hissi veriyordu,cildi kayganlaşmıştı.Melanie'nin cevabını bekledi.Bir anlığına geçirmekteydi,''Niye patt!!!, diye söylediysem.!!''
Rabel Xyre
Piyanist
Piyanist
Rabel Xyre

Banyonun Huzuru Olgun10

Banyonun Huzuru Empty
MesajKonu: Geri: Banyonun Huzuru   Banyonun Huzuru Icon_minitimeSalı Ağus. 04, 2009 12:53 pm

Melanie suyla ilgileniyormuş gibi yapıp Michael'ın cevabını bekliyordu.
''Evet uzun zaman oldu.Ama bir aradayız,yine.Yani demek istediğim..Bir araya gelmemizin..Tesadüff olduğunu sanmıyorum.''
Melanie şaşırmıştı. Michael ne demek istiyordu? Ve birden elinde birşeyler hissetti. Michael elini tutuyordu! Melanie buna inanamadı. Ne yani şaka mıydı bu? O kadar göz yaşını boşuna mı dökmüştü?
''Bu kaderin bir cilvesi değilde nedir? Son günler Lord'a duyduğum kinden,körleşmiştim.Ama sen düşünmeden edemesemde,yollarımız kesişmiyordu işte.Söyle Melanie,gerçektende beni seviyormusun?Benim içinmi bu üzüntü,bir süredir seni takip ediyordum,seni daniel,ve hufflepuffla bir çocukla konuşurken gördüm.Söyle Melanie,utanma.Ben seni deliler gibi seviyorum çünkü,etrafında dolaşmamam,seni kendimden,yaşamımdan uzak tutmak içindi.Ama sensiz olamadım,işte.Sürünüyorum sensiz.Gerçekten beni sevmiyorsan,bilki seni yinede severim,mutlu olduğun gibi yaşamana müsaade ederim.''
Melanie şaşkın bakışlarla Michael'a baktı. Demek o da seviyordu. Bunu öğrenince Melanie kocaman bir gülümsemeyle Michael'a baktı. Kalbi hızlanmıştı yine. Ama Michael ellerini Melanie'nin ellerinden çekmişti. Melanie şaşırmıştı. Belki de olmusuz birşey söyleyeceğini düşünmüştü. Gülümseyerek sevdiğinin elini tuttu. Ve onu kendine çevirerek;
"Bende seni seviyorum Michael. İnanmayabilirsin ama sana uzun zamandır aşığım."
Dedi. Aslında ikinci söylediği gereksiz bir bilgiydi ve Melanie'nin kızarmasına sebep olmuştu.
"Sadece senin sevginden emin olamadığım için sana söylememiştim." Dedi.
Michael Nymins Miller
Michael Nymins Miller

Banyonun Huzuru Olgun10

Banyonun Huzuru Empty
MesajKonu: Geri: Banyonun Huzuru   Banyonun Huzuru Icon_minitimeSalı Ağus. 04, 2009 5:37 pm

Michael sonunda,nahoş,sevindirici bir darbe ile neşelendi,"Bende seni seviyorum Michael. İnanmayabilirsin ama sana uzun zamandır aşığım." masumca konuşurken,elleri tekrar birleşmişti,artık onun gözlerine bakabilecek cesareti içinde bulmuştu,gözlerinde kendini buluyordu,adeta."Sadece senin sevginden emin olamadığım için sana söylememiştim." Melanie,utanmış başını öne eğmişti,Mich nemli saçlarının kapattığı suratında bir şey göremesede nazikçe çenesinde tutarak başını kaldırdı,gözlerini süzmeye başladı.''Nerde olursam olayım,Ne kadar uzaktada olsam.Sana gelmediğim gün öldüğüm gündür,GÜLÜM..'' Sonunca hasret gidermek amacıyla nazikçe onun boynuna hamle ederek,sarılmaya çalıştı.
Rabel Xyre
Piyanist
Piyanist
Rabel Xyre

Banyonun Huzuru Olgun10

Banyonun Huzuru Empty
MesajKonu: Geri: Banyonun Huzuru   Banyonun Huzuru Icon_minitimeSalı Ağus. 04, 2009 7:37 pm

Melanie mutluydu. En azından uzun zamandır hissetmediği şekilde. Hayatının aşkı yanındaydı. Uğruna gözyaşlarını döktüğü, uykusuz geceler geçirdiği kişi yanındaydı ve Melanie'ye onu sevdiğini söylemişti. Böyle bir şeyi sadece rüyalarında görürdü Melanie. Belki de halen rüyadaydı. Hiç uyanmak istemediği bir rüya. Sevdiğinin ellerini tutmak bile Melanie'nin kalp atışlarının hızlanmasına yetiyordu. Melanie Michael'ın elini yüzünde hissetmişti. Ah bu tatlı dokunuşu..
''Nerde olursam olayım,Ne kadar uzaktada olsam.Sana gelmediğim gün öldüğüm gündür,GÜLÜM..''
Melanie Michael'ın bu sözü ile gülümsemesini büyüttü. Ve birden Michael'ın ona sarıldığını gördü. Önce şok oldu Melanie. Zaten elini tutarken kızardığını hissedebiiyordu şimdi kesin kıpkırmızı olmuştu. Ama sonra dayanamayıp sevdiğinin ıslak vücuduna kollarını doladı. Aslında çok garip bir durumdu. İkisi de yarı çıplak...Ve her an birileri gelip onları basabilirdi. Ama Melanie umursamadı. Sevdiğinin kolları arasında olmak ona yetiyordu. Hiçbir şeyi umursamıyordu. Michael'a doladığı kollarını biraz daha sıktı.
Michael Nymins Miller
Michael Nymins Miller

Banyonun Huzuru Olgun10

Banyonun Huzuru Empty
MesajKonu: Geri: Banyonun Huzuru   Banyonun Huzuru Icon_minitimeSalı Ağus. 04, 2009 8:55 pm

Aşk;sonunda iki bireyin daha yüzünü güldürmüştü.Bunlar Michael ve Melanie, idi.Michael'ın sarılmasına izin vermişti,Mich'i dahada sıkı sarmalamıştı,öldürecekmiş gibi.Sonunda iki damla sevinç göz yaşı düşmüştü,gözlerinden.Sıcak,terli,nemli vücutları birbirine yapışmış gibiydi,sıcaklığı arttırıyordu.Michael,sıcaklığa tepki olarak ne yaptığını bilmeden,Melanie'nin saçlarında elini gezdiriyordu.Daha fazla ileri gitmeden,sarılmaktan vazgeçmeliydi,onu üzmeye dayanamazdı.Michael aradan sıyrılmaya çalıştı,nafile.Sıkıca sarmıştı,onu.''Melanie,sanırım bu kadar sarılmak yeter,yani buraya yıkanmak için geldin değilmi? Yani bir sorun yok,ama yıkansak iyi olucak'' Kaçamak bir cevap verdi,sonunda sarılmaktan vazgeçmişlerdi,Mich yüzüne sıcak sudan bir kez çarptı,saçını geriye,doğru itti.Saçlarının kapamış olduğu kehribar rengi gözleri bu sayede rahatça görülebiliyordu,Melanie'nin masum bakışları arasında,kendi gözleri rahatlıkla seçilirdi.
Rabel Xyre
Piyanist
Piyanist
Rabel Xyre

Banyonun Huzuru Olgun10

Banyonun Huzuru Empty
MesajKonu: Geri: Banyonun Huzuru   Banyonun Huzuru Icon_minitimeÇarş. Ağus. 05, 2009 7:27 pm

Melanie mutluydu. Sevdiğinin kollarında olmak ona çok iyi gelmişti. Morali yavaş yavaş düzeliyordu. Michael'ın elini saçlarında hissetmek ise ona daha fazla sarılma isteği uyandırıyordu içinde. Ve birden Michael'ın ondan ayrılmaya çalıştığını farketti. Ama bir süre onu bırakmadı. Michael;
''Melanie,sanırım bu kadar sarılmak yeter,yani buraya yıkanmak için geldin değil mi? Yani bir sorun yok,ama yıkansak iyi olacak''
Melanie şaşırmıştı. Ama hak veriyordu. Sadece onu bırakmak istemiyordu o kadar. Gülümsemeye çalışarak;
Ah...evet yıkanmak...doğru ya...
Dedi. Ve sevdiğinden kollarını ayırıp birkaç adım geriledi. Ve kenarda suyla ilgileniyormuş gibi davranmaya başladı. Ama düşünüyordu. Bu olanlar gerçek olamayacak kadar güzeldi. O kadar süre boşuna ağlamıştı. Belki de açık açık Michael'a ona karşı hissettiği duyguları söyleseydi bunlara gerek kalmayacaktı. Ama yine de mutluydu. Geç te olsa sevdiğine kavuşmuştu. Ve bu iyi birşeydi. Birden burada çok oyalandığın farketti. E tabi Michael'a o kadar dalmıştı ki zamanın farkında değildi. Ve hemen temizlenmeye başladı.
Michael Nymins Miller
Michael Nymins Miller

Banyonun Huzuru Olgun10

Banyonun Huzuru Empty
MesajKonu: Geri: Banyonun Huzuru   Banyonun Huzuru Icon_minitimeÇarş. Ağus. 05, 2009 9:04 pm

Melanie,Michael'a sarılmayı bıraktığında,bir soğukluk yerleşmişti ortalığa,o suyla oynarken,Mich sıcak suyun içinde ısınamıyordu,tas ile üstüne döktüğü suyla temizlenmişti.Ayağa kalktı,havuzdan çıkmak istiyordu ancak ayağı mermere takılıp sert bir düşüş yaşamıştı.Islak saçları yüzünü kapatmakta,üff çektikten sonra,eliyle arkaya doğru itti,ayağa kalkıp kendini bir peştemale sardı.Tüm nemi çekiyordu,adeta.Sihir dünyasına özel bir şey olmalı...

Melanie'de yıkanmasını bitirmiş,kurulanmıştı,Mich geri geri gidiyordu,Melanie'den kafasını çeviremiyordu.El sallamaya başladı,
''Hoşçakal,Melanie..Hoşçak'' aniden ıslak zeminde kayıp yüzükoyun yere kapaklanmıştı,aşpşalca bir ifade belirmişti,suratında.Tekrar ayağa kalkıp umursamaz bir tavırla ''Neyse fazla uzatmayayım,Hoşçakal.'' Ortak salona doğru yönelmeye başladı...

Banyonun Huzuru
1 sayfadaki 1 sayfası