Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Elizabeth Martinez

2 posters
YazarMesaj
Elizabeth Martinez
Muggle* Lütfen bir mesleğe ya da seçmen şapkaya başvuru yapın.
Elizabeth Martinez

Tarafı : karanlık
Kan Durumu : safkan
Rp yaşı : 25
Asası : Günsüz Diken
Evcil Hayvan : köpeği jumper
Elizabeth Martinez Neseli10

Elizabeth Martinez Empty
MesajKonu: Elizabeth Martinez   Elizabeth Martinez Icon_minitimePtsi Ağus. 17, 2009 4:09 pm

Yağmur hala yağıyordu. Hızını iyice arttırmış bir de üstüne rüzgarla birleşmişti. Ağaçların çıkardığı uğultu, yağmur damlalarının yere çarpma sesiyle birleşince garip bir senfoni oluşturuyolardı.

Elizabeth sallanan sandalyesinden kalktı ve buğulanmış cama doğru ilerledi. Elinin tersiyle camı sildikten sonra dışarıyı izlemeye koyuldu. Her yer çok karanlıktı. Yağan yağmurda görüş alanını oldukça kısıtlıyordu. Etrafı izlemeye o kadar dalmıştı ki karanlığın içinden koşarak çıkan adamı görmedi. Kapının çalınmasıyla kendisine geldi. Hemen asasına sarıldı ve kapıya doğru ilerledi.
Sertçe ''Kim o?!'' diye sordu. Dışardan gelen titrek ve aceleci ses:
''Tanrı aşkına Liz aç artık şu kapıyı! Benim.. Alex!' dedi.

Elizabeth asasını indirmeden kapıyı açtı. Alex içeri girmek için hamle yapmıştı ama Elizabeth önüne geçti ve sertçe:

''Annenden ilk defa ne zaman dayak yemiştin?'' diye sordu..

Alex gözlerini devirerek
''Lizzie bunu her zaman sormak zorunda mısın? İnan bana şu an daha önemli bir problemimiz var.'' diye isyan etti.

Elizabeth ise onu hiç duymamış gibi sorusunu tekrarladı.
''Annenden ilk defa ne zaman dayak yemiştin?
''Peki tamam tamam!' dedi Alex ve biraz utanarak devam etti:
''Rujunu sürüp elbisesini giydiğim zaman.''

Elizabeth gelenin gerçekten Alex olduğunu anlayınca asasını indirdi ve gülme isteğini bastırarak:

''Sormak zorundaydım.'' dedi.

Alex ise sinirle :
''Bir gün bana da sıra gelecek.'' dedi

Neden sonra yüzü korkuyla gerildi. Ellerini ovuşturmaya başladı ve Elizabeth’e dönüp '
'Peşimizdeler'' diye fısıldadı.

Elizabeth başta ne demek istediği anlayamadı. Ama Alex'in söylediği o tek kelimeyi kavraması pek de uzun sürmedi. Hemen dikkatini topralayıp:
''Nasıl yani peşimizdeler?'' diye sordu.''Az önce birisiyle savaştım Liz. Paçayı zor kurtardım. Hemen buraya cisimlendim. Sen de tutmuş bana aptalca sorular soruyorsun. Başımız dertte.'' dedi.

Alex'in lafını bitirmesiyle Elizabeth feryadı kopardı:

''Ne?! Cisimlendin mi?! Seni ahmak! Tüm uçuş şebekelerini kontrol ettiklerini bilmiyor musun?!! Yerimizi bulmaları an meselesi! Çabuk hazırlan gidiyoruz!''

Duydukları karşısında Alex'in başından aşağı kaynar sular döküldü. Bir oraya bir buraya koşuşturmaya başladı:

''Şimdi ne yapacağız Liz şimdi ne yapacağız?! Bizi bulacaklar ve canımıza okuyacaklar. Hepsi benim suçum!''

Elizabeth dikkatini toplamaya çalıştı. Aslında pek bir seçenekleri yoktu. Yine kaçmak zorundaydılar. Eğer bir amacınız varsa onun için her fedakarlığı yapmalıydınız. Ancak böyle zafer kazanabilirlerdi. Bu yüzden Alex'i kolundan yakalayıp durdurdu ve:
''Hemen burdan gidiyoruz çabuk.'' dedi. Ve montunu alıp giydi. Kapıyı açtı hemen dışarı çıktı. Alex de arkasından geldi. Ancak dışarı çıkmalarıyla donup kaldılar. Karşılarında kendilerine doğrultulmuş tam oniki asa duruyordu.

Elizabeth koluna yapışan Alex'in elini hissetti. Ve sonra geceyi aydınlatan yeşil ışıkları gördü. Sonra karanlık....

Signotus yerde yatan iki cansız bedene baktı. İkisininde gözleri açılmış,bakışları donuklaşmıştı. Onları insan kılan şey her neyse uçup gitmişti.
O her zamanki gülüşü Signotus'un ince dudaklarına yayılırken

''Yazık.'' dedi. ''Bana katılsanız çok daha iyi olabilirdiniz.''

Sonra arkasındaki adamlarına dönüp:

''Hadi gidiyoruz. Burda işimiz bitti.'' diye gürledi. Ve aynı anda gecenin içinde yankılanan ''şak'' sesleriyle kaybolup gittiler.

Evolet aldığı haberi sihir bakanına yetiştirmek koridorda koşuşturmaya başladı. Etraf oldukça sessizdi. Topuk sesleri yankılanıyordu. Gecenin bu saatinde gelen ölüm haberleri giderek artıyordu. Şimdide DarkShare ormanındaki küçük klubede yaşayan iki gencin ölüm haberini almışlardı.

''Yine Sgnotos'un işi olmalı'' diye düşündü Evolet. Odanın kapısına geldiğinde hızlıca tıklatarak içeri girdi küçük bir reveranstan sonra konuşmaya başladı:

'' Efendim DarkShare ormanında iki ceset daha bulunmuş. Seherbazlar Signotos'un işi olduğunu düşünüyor.''

Sustu. Bakanın bir şeyler söylemesini bekliyordu ama o dışarıyı izliyordu. Bakanın konuşmayacağına kanaat getiren Evolet devam etti:

''Görüyorsunuz ki bu adam iyiden iyiye ipini kopardı. Masum insanları öldürüyor. O iki genç sırf bizimle olmayı seçtikleri için öldürüldüler. Duyduğuma göre ikiside seherbaz olacakmış. Tabi eğer yaşıyor olsalardı.''

Tekrar sustu. Belki bu hazin son bakanı etkiler diye bekledi ama bakan hala tepki vermiyordu. Sonunda sabrı taşan Evolet saygıyı elden bıraktı ve:

'' Tanrı aşkına artık bir şeyler söylemeyecek misiniz? Bu gece gelen kaçıncı ölüm haberi bu' Lütfen artık bir şeyler yapalım..'' diye isyan etti.

Sonundan bakan Evolet'e baktı ve:

''Bilemiyorum Bayan Nightangel belkide Signotus'u dinlemeliyiz..'' dedi yavaşça..

Evolet kulaklarına inanamıyordu. Bu adam basbaya Signotos'a katılmaktan bahsediyordu.
''Efendim siz ne dediğinizin farkında mısınız?'' diye sordu hayretle. Ve o an da arkasından gelen bir şak sesi duydu. İç güdüsel olarak asasını çekti ve hızla geriye döndü. Dönmesiyle yeşil bir ışığın çakması bir oldu. Cansız beden tok bir ses çıkararak yere düştü.

Pelerinin eteklerini sürükleyerek ilerledi Signotos. Ve bakanın masasına oturdu sonra yerdeki cesedi işaret ederek:
''Çok konuşuyordu'' dedi.

Bakan ise az önce odasında bir cinayet işlenmemiş gibi geçi Signotos'un karşısına oturdu.
Saygı dolu bir sesle:

''Bundan sonraki planınız nedir efendim?'' diye sordu.

Signotos bulunduğu anın tadını çıkarıyormuşçasına oturduğu koltuğa iyice kuruldu ve:

''Devam edeceğiz sayın bakan. Ta ki bütün sihir dünyası benim olana dek.'' dedi ve yerinden kalkıp pencereye yöneldi. Yağmur artık dinmişti. Ve her şey apaçık ortadaydı..
Jasonth Wilson
Büyüceşura Hakimi
Büyüceşura Hakimi
Jasonth Wilson

Gerçek İsim : Uğur
Patronus : Anka Kuşu
Tarafı : Z.A.Y Eski Lideri
Kan Durumu : Safkan
Rp yaşı : 28+
Asası : Gül ağacı,91/2 , inatçı , veela saçı
Özel Yetenek : Zihinbend & Zihinfendarlık
Evcil Hayvan : Anka Kuşu (Bily)
Elizabeth Martinez Huysuz10

Elizabeth Martinez Empty
MesajKonu: Geri: Elizabeth Martinez   Elizabeth Martinez Icon_minitimePtsi Ağus. 17, 2009 4:13 pm

Betimleme:29/30 *Betimlemelerini beğendim güzeldi.

Uzunluk:13/15 *iyi idi.

Renk Düzeni:13/15 * birbiriyle uyumlu renklerdi tebrikler.

İmlâ Düzeni:17/20 *2-3 yerde yazın hatan vardı ama onalarıda daha özenli ve dikkatli yazarsan düzeltebilirsin.

Yazım:19/20 *Kurgu ve kurguya uygunluk güzeldi. Ayrıca akıcı idi.

Toplam: 91
https://hogwarts-rpg.editboard.com

Elizabeth Martinez
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lindana Martinéz Andié
» Elizabeth'in Odası
» Elizabeth Nellie Harvey
» Lois Elizabeth M. Andié