Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tüy Kalem 2. Sayı Köşe Yazıları

2 posters
YazarMesaj
Jack William Black
Muggle* Lütfen bir mesleğe ya da seçmen şapkaya başvuru yapın.
Jack William Black

Patronus : ^^2 Yıl sonraya inşallah^^
Tarafı : Karanlık
Kan Durumu : Safkan
Rp yaşı : 13
Asası : Kontrolsüz Çağrı: En iyi büyü Expelliarmus. - 22 cm.
Özel Yetenek : Yaşamak :D
Evcil Hayvan : Baykuş Wood
Tüy Kalem 2. Sayı Köşe Yazıları Sokta10

Tüy Kalem 2. Sayı Köşe Yazıları Empty
MesajKonu: Tüy Kalem 2. Sayı Köşe Yazıları   Tüy Kalem 2. Sayı Köşe Yazıları Icon_minitimePaz Ağus. 23, 2009 9:34 am

~~ *_* ~~
https://hogwarts-rpg.editboard.com/lejant-f27/jack-william-black-
Vittoria April Brigham
Ravenclaw I.Sınıf
Ravenclaw I.Sınıf
Vittoria April Brigham

Meslek : Öğrenci
Gerçek İsim : Seda
Patronus : Yok~~
Tarafı : Karanlık
Kan Durumu : Safkan
Rp yaşı : 13
Asası : Yok~~ İşimi asasız görüyorum.
Özel Yetenek : Yok~~
Evcil Hayvan : -
Tüy Kalem 2. Sayı Köşe Yazıları Huysuz10

Tüy Kalem 2. Sayı Köşe Yazıları Empty
MesajKonu: Geri: Tüy Kalem 2. Sayı Köşe Yazıları   Tüy Kalem 2. Sayı Köşe Yazıları Icon_minitimePaz Ağus. 23, 2009 3:20 pm

" Yeniden 1. Sınıf "

Imm..ne hoş yeniden sizlerleyim. Yazılarımı okumayı sevdiğinizin farkındayım ama sanırım bu insanların da dinlenmeye ihtiyacı var ! Ben yazın bu sıcağında sizin için birşeyler yapmaya çalışırken -belki aranızdadır - Gryffindor'lu eziğin teki beni tehdit etmek gibi eğlenceli bir uğraş bulmuş kendine. Ne yani Hufflepuff'tan sonra birde Gryffindor mu? Yapmayın ama, bu kadar bencil olamazsınız öyle değil mi? Nerede o gereksiz cesaretiniz acaba? Herneyse işimiz bu değil elbette. O başlıkta neyin nesi değil mi? Sıcak yuvamız Hogwarts, yavaş yavaş kendini tatilin acımasız istenilmişliğine bırakmaya hazırlanırken, ben bütün okul düzeninde ki değişimi şöyle bir gözden geçirmek istedim aslında. Bir dönem içinde değişen profesör sayısı gözlerden kaçmazken aslında bunun altında yatan neden kimsenin dikkatini çekmemiş olsa gerek ki şu an okul gündemi son Mitoloji profesörünün bence hiç de ahım şahım olmayan güzelliği hakkında. Gereksiz yere abartılan bir profesör tabikide. Herneyse ne diyordum? Ahh..evet. Bu profesörlerin teker teker yolcu edilmesi okul müdürümüzün seçiciliğinden mi yoksa güvensizliğinden mi kaynaklanıyor ki? Sanırım en kısa zamanda onunlada bir röportaj iyi olacak çünkü -hiç sormayın - o lanet vampir bozuntusunu hala bulamadım !! Bu okul kapanmadan onu tespit etmem lazım ve bu işten kanımım tek damlası başka birinin midesini doldurmadan çıkmam lazım. Aa..okul kapanmadan demişken konumuza geri dönelim. Bu dönemki btiş sınavları hakkında hiçbir fikrim yok açıkçası çünkü kaldım ! Evet, kesinlikle yeni döneme 1. sınıf veledi olarak devam ediyorum. Neyse ki yakın olduğum birkaç kişi daha benimle tekrarlıyacaklar gelecek seneyi. Sevgili müdürümüz, sanırım biricik öğrencilerinı bırakmaya çok meraklı ki öğrendiğime göre 65 puan sınırı gibi aptal birşey getirmiş. Bu yaşlı bunağı bazen anlamıyorum ve lütfen bu aramızda kalsın. Ya da okusa daha iyi olur belki beni Beauxbatons'a gönderir. Okuyabiliyor musunuz Bay Wilson?

Herşey ne kadar da sıkıcı artık. Muggle'lar buna tekdüzelik diyorlar ama onlar herşeyi diyorlar zaten. Bitirmeliyim sanırım ha? Merlinin selamı varmış, üstümde kalmasın.
Benimle kalın.

• Vittoria.

Tüy Kalem 2. Sayı Köşe Yazıları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tüy Kalem 1. Sayısı Köşe Yazıları Bölümü
» Tüy Kalem 2. Sayı
» Tüy Kalem 2. Sayı Röportaj Bölümü
» Dırdırcı Sayı 2
» 2. Sayı ile İlgili Yorumlar