Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Profesörler Kompartımanı

3 posters
YazarMesaj
Jasonth Wilson
Büyüceşura Hakimi
Büyüceşura Hakimi
Jasonth Wilson

Gerçek İsim : Uğur
Patronus : Anka Kuşu
Tarafı : Z.A.Y Eski Lideri
Kan Durumu : Safkan
Rp yaşı : 28+
Asası : Gül ağacı,91/2 , inatçı , veela saçı
Özel Yetenek : Zihinbend & Zihinfendarlık
Evcil Hayvan : Anka Kuşu (Bily)
Profesörler Kompartımanı Huysuz10

Profesörler Kompartımanı Empty
MesajKonu: Profesörler Kompartımanı   Profesörler Kompartımanı Icon_minitimePaz Ağus. 30, 2009 7:57 pm

...
https://hogwarts-rpg.editboard.com
Nymph Appeals
Muggle* Lütfen bir mesleğe ya da seçmen şapkaya başvuru yapın.
Nymph Appeals

Patronus : At
Tarafı : Aydınlık ' Z.A.Y.
Rp yaşı : 21
Asası : Eşsiz İkilem
Özel Yetenek : Metamorphmagus
Evcil Hayvan : Köpek
Profesörler Kompartımanı Yorgun10

MesajKonu: Geri: Profesörler Kompartımanı   Profesörler Kompartımanı Icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 10:32 am

Elimdeki sandığımı bıraktıktan sonra şölende karnımı tam olarak doyurmadığımdan dolayı hayıflanarak vagona tırmandım. Etrafıma bakındım ve hızlı adımlarla kompartmana yaklaşıp sürgüyü zorlukla çektim. Pelerinimi çekiştirerek cam kenarına oturdum ve buradaki havanın serinliğinden hayıflanarak kollarımı gövdemde birleştirdim. İlk dönemim oldukça hoş geçmişti, son haftalardaki sınavlarda sadece biraz yorulduğumu söyleyebilirdim.

Dakikalarca kompartmanda tek başıma bekledim ve camdan bakarak çalılıkları süzdüm. İçerisi yavaş yavaş ısınıyordu ve memnuniyetle biraz boynumu esnettim. Hafif bir yutkunmayla yerimde doğruldum ve kompartmanın kapısına yönelip perdelerden birini çekip dışarıya baktım. Öğrenciler daha yeni geliyorlardı ve buna aldanıp yorgunlukla yerime geçtim. Şimdi tek düşündüğüm eve gidip rahatça dinlenmekti.
Elijah J. Mc'Reid
Uçuş Profesörü
Uçuş Profesörü
Elijah J. Mc'Reid

Meslek : Profesör!
Gerçek İsim : Arda
Patronus : Boa Yılanı
Tarafı : Dark Side
Rp yaşı : 26
Asası : Karaağaç : Karaağaç, 17cm, sert, ejderha kalbinin tüm güçlü duyguları
Özel Yetenek : Çatal Dil- Animagus(Boa Yılanı)
Evcil Hayvan : Boa Yılanı- Roswell
Profesörler Kompartımanı Agrasi10

MesajKonu: Geri: Profesörler Kompartımanı   Profesörler Kompartımanı Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 8:01 pm

Elijah okulun bitmesiyle boş düşüncelerle kompartımana bindi. Valizini biraz önce Görevliye verdiğini bile farkında değildi. En azından bi kaç alay eder diye düşünmüştü ama ona bile vakti yoktu. Robert'ın evine gitmeyi düşünüyordu. Eski döküntü Mc'Reid'ların evine gitmek istemiyordu. Safkan annesinin muggle alaylı sözlerini ve onları öldürme nasihatlerini dinlemek artık sıkıcı geliyordu. En azından onu dinleyen biri çıkacaktı...Roobert!...

Kompartıman birden hareket ett ve Elijah da yanına aldı Gelecek Postasıyla kamufle edilmiş Ateş Viskisini kol koyma yerine yerleştirip güçlü elleriyle kapağı açtı.Yanından hızla giden çamları farkedebiliyordu.Masal gibiydi.Hogwarts'ta onu yalnız bırakmıştı. Ne güzel öğrencilerle ceza odalarının İksir Panzehiri kokan odaları soluyordu. Hava artık kararıyordu. Elijah Viskisinden uzun uzun Kola içermişçesine içti. Boğazını yaktığını biliyordu ama yüreğini yakan düşünceler ve acılar kadar değildi. Umursamazca içti ve içti... Ama sarhoş olmamaya dikkat etti.

Biraz kestirmişti ve hava artık zifri karanlıktı... Hemen toparlandı ve yanında ki kompartıman penceresinden ona bakan öğrencileri gördü. Heyecanı artık yokolmuştu, kafasında beynini kemiren düşüncelerden biride Robert'ın onu kabul edip edemeyeceğiydi...Hemen ayaklandı ve şişesini aldı. Kapının yanında ki çöp tenekesine attı. Ses kompartımanda yankılanırken Elijah'da dumanla kaplı King Cross'a ayak bastı. Gizli kapıdan geçip muggle'ları iğrenerek bakışlar attı. Sonra Godric Hallows'a doğru Boa yılanına dönüşerek gitti...
https://hogwarts-rpg.editboard.com/karakter-kart-lejant-f93/elija
Elijah J. Mc'Reid
Uçuş Profesörü
Uçuş Profesörü
Elijah J. Mc'Reid

Meslek : Profesör!
Gerçek İsim : Arda
Patronus : Boa Yılanı
Tarafı : Dark Side
Rp yaşı : 26
Asası : Karaağaç : Karaağaç, 17cm, sert, ejderha kalbinin tüm güçlü duyguları
Özel Yetenek : Çatal Dil- Animagus(Boa Yılanı)
Evcil Hayvan : Boa Yılanı- Roswell
Profesörler Kompartımanı Agrasi10

MesajKonu: Geri: Profesörler Kompartımanı   Profesörler Kompartımanı Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 9:16 am

Elijah tekrar burada bulunduğu için sevinmişti. Elinde ki asasını notun olduğu yere doğru sıkıştırdı. Muggle'ların alışveriş yapmadığı Gişe'ye gidip biletini aldı. Sonra Gişenin yanına cisimlenen valizini aldı. Bir hızla iki bölümün arasından geçti ve hemen arkasından bir görevlinin geçtiğini görmüştü. Aynı cisimlenmekte ki sıkışıklığı yaşar gibi oldu ama kısa sürdüğü için dudak büktü. Tren'in büyük bacasından dumanlar büyücülerin ayaklarına kadar iniyordu. Elijah sislerin içinden Profesör Kompartımanını buldu önce Kofti Valiz yerleştiren adama Valizini verdi ''-Dikkatli koy seni pis kofti!O senin pis çamaşırlarının olduğu kutu değil tamam mı?!'' dedi biraz kendine gelmişti. En azından sinirini çıkaracak birini bulmuştu.

Tren yavaşça hareket etti ve Kompartıman'da kendisinden başka kimsenin olmadığını gördü. Belkide Loranne onların gelmesi için Hogwarts'a anahtar koymuştu. Kendini güderi koltuklara atıp yanında ki Gelecek Postasını okumaya yöneltti. İçeride ki haberler kısa ve Bakanlığın el attığı yazılar her zaman ki haberleri içeriyormuş hissi veriyordu. Elijah okumaya değer bulamadığı gazeteyi kilitli kompartıman kapısının yanında temizlenmeyi bekleyen çöp kovasına attı. Kompartıman'ın genişliği ona hüzün veriyordu. Yalnızlığını yüzüne vuruyordu. Ama Elijah okula gideceği için seviniyordu. Uzun bir uykuya daldı ve uyandığında bir tek kendi Kompartıman'ının ışığının yandığını farketti ama son olarak Görevlilerden birinin indiğini görünce hemen kıpırdadı ve kilidi açtı. Dışarısı Hogwarts'ın kara gölünden gelen tuzlu nemli hava vardı. Ciğerlerine çekti o temiz havayı. Valizini önüne getiren adama kafasıyla tamam der gibi yaptı. Valizini kaptığı gibi Şölen'e yetişmeye çalıştı.
https://hogwarts-rpg.editboard.com/karakter-kart-lejant-f93/elija

Profesörler Kompartımanı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Masa 2 (Profesörler Masası)