Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

^ Duyuru Panosu ^

YazarMesaj
Mélania L. Mythique
Muggle* Lütfen bir mesleğe ya da seçmen şapkaya başvuru yapın.

Gerçek İsim : Çisem
Tarafı : Sizce..?
Kan Durumu : Safkan
Rp yaşı : 13
Asası : İnatçı Sisler
Evcil Hayvan : Reks. Köpeği..
^ Duyuru Panosu ^ Aptal10

^ Duyuru Panosu ^ Empty
MesajKonu: ^ Duyuru Panosu ^   ^ Duyuru Panosu ^ Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 3:21 pm

Duyuruları buradan yapacağım. Fark ettiğiniz üzere, yeni lideriniz benim. Henüz bir eşim olmadığı için Lord diyebileceğiniz biri yok. Olsa da yine de en üst ben olacağım. Neyse..

Genç bir bayanın Ölüm Yiyen lideri olması şaşırtıcı bir durumdur tabii ki. Kafamda oluşturduğum kurguya göre ben eski lorda yakın biriydim. Hatta belki de yediklerinden sorumlu kişi. Keskin zekamı kullanarak bazı oyunlar oynadım ve sağlığını düşürdüm lordun. Tabii kimse benden şüphelenmedi. Son olarak da yemeğine zehir atarak lordun ölümüne sebep oldum ve onun tahtına geçtim. Eski lord kadar acımasız ve soğuk biri gibi göstermiyorum, fakat içimde dağları delecek bir kötülük var. Bunu da zamanında ölüm yiyenlere kanıtlamıştım. Şimdi, sizin başınız olarak, karanlığı dünyaya yayma ve zamanında bize yapılanların intikamını alma çalışmalarına başlıyorum.
https://hogwarts-rpg.editboard.com/lejant-f27/m-y-l-a-n-i-a-t455.

^ Duyuru Panosu ^
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Duyuru Panosu
» - Duyuru Panosu -
» -DUYURU PANOSU-
» Duyuru Panosu
» ~Duyuru Panosu~