Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Swieta Miranda Andié(2)

2 posters
YazarMesaj
Swieta Miranda Andié
Muggle* Lütfen bir mesleğe ya da seçmen şapkaya başvuru yapın.
Swieta Miranda Andié

Meslek : Öğrenci
Gerçek İsim : Simge :D
Patronus : Ben Daha Küçüğüm^^
Tarafı : Bilmem :D
Kan Durumu : Safkan
Rp yaşı : 13
Asası : Yeşil Renkler
Özel Yetenek : Yok
Evcil Hayvan : Köpeğim *Puffy*
Swieta Miranda Andié(2) Keyifl10

Swieta Miranda Andié(2) Empty
MesajKonu: Swieta Miranda Andié(2)   Swieta Miranda Andié(2) Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 3:50 pm

Swieta sınıfa girdi. Ders çoktan başlamıştı. Annesine baktı. Bazı öğrencilerin aralarında kıkırdadığını gördü. Mellysa utanç içinde başını eğerek Swieta'ya bakıyordu. Swieta annesine doğru döndü ve yarı kızarık bir yüz ile; "Geç kaldığım için özür dilerim an.. profesör." Mellysa minik bir kahkaha attı. Bir anda sınıfta gülücükler uçuştu. Annesi eliyle sırayı gösterdi. Swieta hemen oturdu.

Hemen yanındakine eğildi; "Ders başlayalı ne kadar oldu?" Kız konuşmak istemediği için kağıda yazdı. "Az önce başladık." Kızın eli fazla biçimsizdi. Swieta yüzünü büzdü ve tahtaya baktı. Annesi konuşmaya başlamıştı.

“Pekâlâ, ödevleri okudum ve bu derste, sevdiğinizi söylediğiniz bitkilerden biriyle vakit geçirebileceğinizi düşündüm. Adamotlarıyla Şeytan Kapanı baş başaydı ama sınıfa bir şeytan kapanı getirebileceğimi düşünmüyorum, en azından siz birinci sınıfken değil. Bu yüzden millet, adamotlarına ‘merhaba’ deyin.” Swieta dik dik baktı. Adamotlarıyla daha önce karşılaşmamıştı. Mellysa evde sürekli bahsettiği için biliyordu biraz tabii. Annesi de Mellysa'nın başını okşuyordu. Durum böyle olunca Swieta biraz biraz biliyordu. Aklındakileri dağıttı ve dinlemeye devam etti. Mellysa'nın ürktüğünü gördü. Başını çevirdi. Dinliyordu artık:

“Adamotları, yakın bir akrabasını mugglelerin da bildikleri bir bitkidir. Panzehirlerin bir çoğunda kullanılır ama yetiştirilmeleri zordur. Yetişkinliklerin çığlıkları, sizi öldürebilir. Bu adamotları henüz küçük ama dikkatli olmazsanız bayıltabilirler sizi. Toprağa girmeyi ya da ondan çıkmayı sevmezler. Sizler bu ders, bu küçük dostlarımızın saksılarını değiştireceksiniz, bu yüzden bunu bilmeniz gerektiğini düşünüyorum, her biriniz en az üç tanesinin saksısını değiştireceksiniz. Bitkileri kendinizden uzakta tutmaya dikkat edin, sizi tekmeler, yumruklar ya da ısırabilirler.” Mellysa'nın neden korktuğunu şimdi daha iyi anlamıştı. Çığlıklar yüzünden. Annesi Mellysa ve Swieta'ya baktı. Adamotunu çıkardı ve diğer saksıya koydu. Toprağı atarken Swieta dayanamıyordu artık. Kulaklıklar kulağından düşecekti neredeyse. Eliyle kulaklığı tuttu. Annesi toprağı doldurmayı bitirdi. Swieta derin bir "Oh..." çekti. Anneleri onlara "Sıra sizde" der gibi bir bakış attı.

Mellysa hızlı bir şekilde adamotunu tuttu. Mellysa'nın gözündeki hırsı görmüştü ve Slytherin'e puan kazandırmalıydı. Hızlıca adamotunu tuttu ve çekti. Adamotunu biraz yakın tutmuş olmalıydı ki adamotu parmağını ısırdı. İyi olan tarafı o yavru olduğu için acıtmıyordu ve Swieta'nın elinde eldiven vardı. Saksıyı aldı ve adamotunu koydu. Diğer adamotlarına da aynı yöntemi uyguladıktan sonra onlara şöyle bir baktı: "Ne kadar da tipsizler!" Swieta bıyık altından güldü.

Sonunda bitmişti. Swieta ellerini ovdu ve yine bir rahatlama söz konusuydu. Annesine baktı. Sonra etrafına baktı, neredeyse herkes bitirmişti. Annesine döndü:

“İyi iş başardınız.” dedi ve kapıyı gösterdi: “Ödeviniz yok, çıkabilirsiniz.” Swieta koşarak Mellysa'ya delice bir bakış attı. Mellysa sırıttı. Swieta annesine baktı ve selam verircesine elini başına götürdü. Annesini de gülümsetmeyi başarmıştı. Koşarak sınıftan çıktı.

(Out:Ders Rpmdir.)
Fiore Ann Muschi
Ravenclaw V.Sınıf
Ravenclaw V.Sınıf
Fiore Ann Muschi

Meslek : Öğrenci
Gerçek İsim : Melo ^^
Tarafı : Karanlık
Kan Durumu : Safkan
Rp yaşı : 17
Asası : Saf Gerçek
Evcil Hayvan : Yok
Swieta Miranda Andié(2) Parano10

Swieta Miranda Andié(2) Empty
MesajKonu: Geri: Swieta Miranda Andié(2)   Swieta Miranda Andié(2) Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 1:16 pm

Betimleme:15
Fazla betimleme yoktu fakat duygularını iyi ifade etmişsin.

Uzunluk:10
Bir ders rp'si için yeterince uzun fakat buraya en iyi rp'lerinizi bırakmanız gerekiyordu.

Renk Düzeni:15
Bir uyumsuzluk göremedim

İmla Düzeni:20
Hiç hata yoktu.

Yazım:9
Hoş bir ders rp'siydi sıkılmadım fakat çevre betimlemesi çok az vardı.

Toplam:69

Swieta Miranda Andié(2)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Swieta Miranda Andié
» Swieta Miranda Andié
» Lindana Martinéz Andié
» Dianne D. Andié
» Matthew William Andié