Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Uzun Bir yolculuk

3 posters
YazarMesaj
Sean Jake Miller
Muggle* Lütfen bir mesleğe ya da seçmen şapkaya başvuru yapın.
Sean Jake Miller

Uyarı Sayısı : 3 - Engellendi !
Meslek : Cami Hocası xD
Gerçek İsim : Yok--
Tarafı : 2sinden de..
Kan Durumu : Melez
Rp yaşı : 13
Asası : Güçlü Rüzgar
Evcil Hayvan : Baykuş[-OddiE-]
Uzun Bir yolculuk Tuhaf10

Uzun Bir yolculuk Empty
MesajKonu: Uzun Bir yolculuk   Uzun Bir yolculuk Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 6:48 pm

Sean o gün çok sıkılmıştı.Sanki duvarlar üstüne üstüne geliyordu.Hemen kendini dışarı attı.Nasıl attığını anlamamıştı bile.Sanki duvarlar üstüne üstüne geliyordu.Bağırmak istiyordu haykırmak istiyordu ancak ne kadar bağırsada faydası yoktu.Ama şunu biliyordu ki orada birazdaha dursaydı delirebilirdi.Ama sonunda dışardaydı ya ona yeterdi.Dışarda hafif yağmur çiseliyordu.Göl çok güzel görünüyordu.Çarşaf gibi dümdüz.Yağmur yağıyordu ancak hava sıcaktı.Palto giydiğine pişman oldu.Hemen üstünden çıkarıp kolunda tutmaya başladı.Yürüdü bu ara o yürüdükçe sanki yağmurda hızlanıyordu.Eski ve büyük bir ağacın altına gidip oturdu.Öylece etrafı izledi.Etrafta müthiş bir toprak kokusu vardı.Oldum olası böyle kokuları severdi.Sanki insana huzur veriyordu.Anlamsız bir sevinç ve huzur.Hem oturuyor hemde etrafı izliyordu.Etraftakiler arkadaşlarıyla geziyor ve eğleniyorlardı.2 sevgilide el ele tutuşmuş yürüyorlardı.Sean'ın bir an içi burkuldu kafasından atmaya çalıştı.Toprak kokusunu birkez daha içine çekti.Adeta mest olmuştu.

Kendinden geçmiş başka alemlerde olan Sean birden kendine geldi.Yağmur durmuştu.Güneş yüzünü hafif hafif gösteriyordu.Aslında o kadarı bile gölün çevresini aydınlatmaya yetiyordu.Birden etrafı sapsarı bir ışık hüzmesi kapladı.Sanki güneş doğa anayla cilveleşiyordu.Sean ayağa kalktı ve üstünü başını temizledi.Tekrar yürümeye başladı.Toprak yağmurun etkisiyle yumuşamıştı.ilerlemeye başladı.Toprak kokusunu birkez daha içine çekti.O toprak kokusu ve sarının uyumu gerçekten onu çok mutlu yapıyordu.Adeta bu dünyadan kopmuş başka bir dünyada gibiydi.Sonra birden farkına vardı ki gölden uzaklaşıyordu.Anlaşılan kaybolmuştu.Birşey dikkatini çekti.Burası gölden daha karanlık ve daha kötüydü.İçini garip bir his kapladı.Ancak garip bir şekilde korku değildi.Zaten kolay kolay korkmazdı.Bu onun doğasına aykırıydı.

İleride birinin küçük bir tepede oturduğunu farketti.Ancak o kadar uzaktı ki erkek mi bayan mı olduğu belli olmuyordu.Asasını çıkardı.Birden havayı bir sis kapladı.Hangisini yapacağını şaşırdı.Etraftaki sisimi kaldırsın yoksa adamı mı kolaçan etsin.Tüm bu soruları kafasından attı ve yürümeye devam etti.Hem kendisi hemde yağmurun etkisiyle sanki yürümüyor süzülüyordu.giderken hiç ses çıkarmıyordu.Yürüdükçe kafasında sorular çakıyordu.Ya bir ölüm yiyense??Ya da çok aç bir vampir.Ya karanlık taraftan biriyse? diye düşündü kafasının içinde bunları düşünürken bile o karaltıya yaklaşıyordu.

En sonunda aralarında 15 20 metre kala yavaşladı.şimdi yürümüyor sanki adım bile atmıyordu.birazdaha yaklaştıktan sonra durdu.Şimdi aralarında yaklaşık 10 metre vardı.Bu iyiydi.Eğer ani bir saldırı yaparsa savunabilirdi.Savunmayla ilgili birkaç kitap okuduğu için deneyimi vardı.Durdu bir an düşündü."Sevdiklerini,ailesini,arkadaşlarını birdaha göremezse?Ya o karaltı bir ölüm yiyense ?!"hepsini kafasından silip attı bütün cesaretini toplayıp seslendi. "Hey Bakarmısın?"dedi.Ancak adamdan ne ses ne seda vardı.Tekrar sakin bir şekilde "Afedersiniz bakarmısınız ?"dedi.Sesi oldukça nazik bir ses tonuydu.Karşıdaki kişi duymuş yada nazik oluşunu takdir etmiş olacak ki ayağa kalktı.Sean kalkınca anladı karşıdaki kişi 1.70-1.65 boylarındaydı.Merak içinde karşısındakinin cevabını bekemeye başladı..
Edward Kevin Black
Edward Kevin Black

Nerden : Expecto Patnorum Büyüsü Yaptıydı Kereta Asa'dan Ucube Olarak Ben Çıktıydım O Bakımdan Asa'dan xD
Meslek : Gizem Dairesi Başkanı o.o ~
Patronus : Beyaz Kar Leoparı .^^
Tarafı : Zümrüdü Anka Yoldaşlığı. o.o ! ~ Belkide Kimliğini Değiştirmiş Bir Katil Olduğundan Haberin Yok !
Kan Durumu : Safkan
Rp yaşı : 36 ~
Asası : Gecenin Ateşi o.o Defne ağacından yapılma. Özünde Anka Teleği vardır. 23 cm. Oldukça esnek. Sahibinden Başkasında Çalışmaz En iyi büyüsü: Carpe Portus~
Özel Yetenek : Zihnefendar ~ Zihnebendar ~ ÇataLdiL ~
Evcil Hayvan : BasilisK ! ~ Naqini ! Benim Yılan o.o ! ~
Uzun Bir yolculuk Nerede10

Uzun Bir yolculuk Empty
MesajKonu: Geri: Uzun Bir yolculuk   Uzun Bir yolculuk Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 7:09 pm

Ölüm Yiyenlerim ile sisli göl'e cisimlenmiştim, bütün ölüm yiyenelerim sis'in içindeydi herkezi sersemletip biyerlere saklamıştık. Sean, bana iyice yaklaşmıştı tuzağa düşüyordu, Çataldilimi kullanarak Ölüm yiyenlerime etrafını sarmalarını söyledim. Sean şuanda çaresiz bir küçük çocuktu, Asamı sessizce kaldırdım çok hızlı bir refleks ile '' ExpelliarmuS ! '' diye bağırdım şimdi Sean'ın asası yoktu uçup bi yerlere gitmişti. Ayağa kalktım ve '' Sean, Sean, Sean burada başbaşa olduğumuz söylenemez bu kadar yoğun bir ortamda tek başıma dolaşmamı beklemiyorsun değilmi? planlarımı bir şekilde öğrendiğini duydum malesef senin elini kolunu sallıyarak gezmene izin veremem benim affetmeni bekliyorum zaten gerekte yok Zaten Cehenneme Gidiceğim İçin Kuralları Takmıyorum ! '' dedim gülümseyerek. Asamı tekrar ona doğru doğrulttum ve '' Sersemlet ! '' diye fısıldadım, Sean şimdi yere yığılmıştı ölüm yiyenlerime '' Onu alın hemen geri dönüyorum ! Burada çok uzun süre kaldık bayılttıklarınızı ayıltın ve hafızalarını silin ! '' dedim. Sean'ı ölüm yiyenim ile birlikte Karargahımıza gelmiştik.
Sean Jake Miller
Sean Jake Miller

Uzun Bir yolculuk Empty
MesajKonu: Geri: Uzun Bir yolculuk   Uzun Bir yolculuk Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 7:27 pm

Sean artık gizli adama çok yaklaşmıştı.Oturanın bir adam olduğu kesindi.Adamın asasını çıkarttığını gördü.Doğrusu hak vermişti.Bir ölüm yiyende olabilirdi arkasından gelen.Neyse diye düşündü.Ama adam aniden ve çok hızlı bir şekilde "Expelliarmus"dedi.Sean bunu anlamıştı ancak artık çok geçti çekilmeyi denemişti ancak başaramamıştı.Asası uçup biryerlere gitmişti.Adam ayağa kalktı ve Sean'a yürümeye başladı.Sean gözlerine inanamıyordu.Bu karanlık lord Edward Black'di.Sean'a doğru yaklaşarak ve yüzünde sinsi bir gülümsemeyle '' Sean, Sean, Sean burada başbaşa olduğumuz söylenemez bu kadar yoğun bir ortamda tek başıma dolaşmamı beklemiyorsun değilmi? planlarımı bir şekilde öğrendiğini duydum malesef senin elini kolunu sallıyarak gezmene izin veremem benim affetmeni bekliyorum zaten gerekte yok Zaten Cehenneme Gidiceğim İçin Kuralları Takmıyorum ! ''.Sean ona öfke dolu bir şekilde baktı.Sean onu öldürecek sanarken Karanlık Lord sadece "Sersemlet"diye fısıldadı.

Sean kafasını yeni yeni kaldırıyordu.Nerede olduğunu bilmiyordu.Hiçbirşey hatırlamıyordu.Sadece sisli gölde olduğunu ve Karanlık Lord tarafından sersemletildiğini biliyordu.Kalktı şöyle bir silkindi.Etrafına baktı.Bomboş oda gibi bir yerdeydi.Kapısı tavana kadar ulaşıyordu.Ceplerini yokladı.Asası yerinde yoktu."Lanet Olsun!!!"
diye bağırdı.Ses odada yankılandı.Gitgide dahada küfürbaz olduğunu hisseti.İçinde her an patlamaya hazır bir volkan gibi bir öfke vardı.Buz gibiydi.Ancak sinirinden üşüdüğünün bile farkına varmıyordu.

Sonra dışardan ayak ve konuşma sesleri duydu kapıya doğru yaklaştı.Sesler gitgide yaklaşıyordu.Gelenlerin kim olduğunu bilmiyordu.Kapının önünde yumruklarını sıkıp öylece beklemeye başladı.Gelen ilk kişiye bir kerede olsa vurabilse en azından birkere rahatlıyıcaktı.
Michael Nymins Miller
Michael Nymins Miller

Meslek : Serbest Meslek
Gerçek İsim : Hakan
Tarafı : Aydınlık
Asası : Gerçeğin Aynası
Özel Yetenek : Bilmem,belkide vardır.
Evcil Hayvan : yok
Uzun Bir yolculuk Olgun10

Uzun Bir yolculuk Empty
MesajKonu: Geri: Uzun Bir yolculuk   Uzun Bir yolculuk Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 8:02 pm

Out:

Bir Dm olması lazım.Kurallara uygun olmayan düzensiz bir rp yapılmıştır.Yetkili kişinin kilitlemesi rica edilir.

Kural ihlalleri

1.şahış ağzından rp yapılmaz

2.Saldırı büyüsünden sonra sonuç yazılamaz.

Bu yüzden uyarı alabilirsiniz....

Uyarmak istedim iyi günler dilerim.... ;)
Sean Jake Miller
Sean Jake Miller

Uzun Bir yolculuk Empty
MesajKonu: Geri: Uzun Bir yolculuk   Uzun Bir yolculuk Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 8:12 pm

2Sinide o yaptı banane banane cezayı o alsın :D::D Sanada İyi GECELER çünkü gün bitmek üzere :D:D
Edward Kevin Black
Edward Kevin Black

Nerden : Expecto Patnorum Büyüsü Yaptıydı Kereta Asa'dan Ucube Olarak Ben Çıktıydım O Bakımdan Asa'dan xD
Meslek : Gizem Dairesi Başkanı o.o ~
Patronus : Beyaz Kar Leoparı .^^
Tarafı : Zümrüdü Anka Yoldaşlığı. o.o ! ~ Belkide Kimliğini Değiştirmiş Bir Katil Olduğundan Haberin Yok !
Rp yaşı : 36 ~
Asası : Gecenin Ateşi o.o Defne ağacından yapılma. Özünde Anka Teleği vardır. 23 cm. Oldukça esnek. Sahibinden Başkasında Çalışmaz En iyi büyüsü: Carpe Portus~
Özel Yetenek : Zihnefendar ~ Zihnebendar ~ ÇataLdiL ~
Evcil Hayvan : BasilisK ! ~ Naqini ! Benim Yılan o.o ! ~
Uzun Bir yolculuk Nerede10

Uzun Bir yolculuk Empty
MesajKonu: Geri: Uzun Bir yolculuk   Uzun Bir yolculuk Icon_minitimeSalı Tem. 07, 2009 7:43 am

1; Bu Seni İlgilendirmez Bunu Uğur'un Yapması Gerekiyor Burnunu Herşeye Sokma Tamam ?

Uzun Bir yolculuk
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Müzik Eşliğinde Uzun Gece