Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sayı 1. Dosya: Çiçeği Burnunda Çift. (Yoksa Karnı Burnunda mı Demeliydik?)

2 posters
YazarMesaj
Babette Grishold
Muggle* Lütfen bir mesleğe ya da seçmen şapkaya başvuru yapın.
Babette Grishold

Meslek : Öğrenci.
Gerçek İsim : Pınar.
Patronus : Kunduz.
Tarafı : Kesinlikle... Çok iyi. :P
Kan Durumu : Safkan
Rp yaşı : 19
Özel Yetenek : Dırdırcı. xD
Evcil Hayvan : *
Sayı 1. Dosya: Çiçeği Burnunda Çift. (Yoksa Karnı Burnunda mı Demeliydik?) Bakiml10

Sayı 1. Dosya: Çiçeği Burnunda Çift. (Yoksa Karnı Burnunda mı Demeliydik?) Empty
MesajKonu: Sayı 1. Dosya: Çiçeği Burnunda Çift. (Yoksa Karnı Burnunda mı Demeliydik?)   Sayı 1. Dosya: Çiçeği Burnunda Çift. (Yoksa Karnı Burnunda mı Demeliydik?) Icon_minitimePaz Tem. 19, 2009 9:31 pm

Sayı 1. Dosya: Çiçeği Burnunda Çift. (Yoksa Karnı Burnunda mı Demeliydik?) Asd1

Sayın büyücüler, sevgili cadılar;
Hepinize sihirli bir ay diliyorum. Ben, Dırdırcı editörü Babette. Dengesiz tavırlarımla bilinirim. Her yerde elim vardır ve en ufak şeyi allayıp pullayıp diğer cadı ve büyücülerin önüne serebilirim. Bu yüzden benimle iyi geçinmenizi öneririm. Tehlikeli değilim. Asayı elimde değil, cebimde taşırım. Ancak çok iyi büyü yaparım ha. Beni sakın ola ki küçümsemeyin.

Her neyse. Beni az-çok tanıdınız. Şimdi de sıra, bu ay sizlere sunacağımız bomba habere geldi. Neredeyse herkes o görkemli düğünde bulundu, değil mi? Ah, elbette. Ben bile daracık bir Muggle kıyafeti içinde, bir köşede oturdum. İnsanlardan uzaktım, evet. Ama gözlerim, yakındakilerin bile göremediği bir şeyi gördü; Ann'in karnındaki minik şişliği.

Biz gazeteciler kalabalığı severiz. Kalabalıkta insanlar ayrıntıları kaçırır. Böyle zamanlar bizim için bir Snitch yakalamışçasına güzel zamanlardır. Yine sizlerin çoğunun fark etmediği bir şeyi fark ettik işte.

Düğüne benden sonra katılan arkadaşım Stevie Rae de bendeki kartal gözlere sahip. Onun da ilk dikkatini çeken şey Bayan Wilson'ın göbeciği oldu. Araştırdı, yazdı ve Dırdırcı'nın ilk sayısı için basıma yetiştirdi. Keyifli okumalar. Sizleri seviyorum.

-Pıtırcık. Beni seviyorsunuz. İki nokta üst üste parantez.

En son Babette Grishold tarafından Ptsi Tem. 20, 2009 2:18 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Carolyn Virginia D'Angelo
Vampir
Vampir
Carolyn Virginia D'Angelo

Tarafı : Karanlığa yatkın
Kan Durumu : Melez
Rp yaşı : 20
Evcil Hayvan : -
Sayı 1. Dosya: Çiçeği Burnunda Çift. (Yoksa Karnı Burnunda mı Demeliydik?) Huysuz10

Sayı 1. Dosya: Çiçeği Burnunda Çift. (Yoksa Karnı Burnunda mı Demeliydik?) Empty
MesajKonu: Geri: Sayı 1. Dosya: Çiçeği Burnunda Çift. (Yoksa Karnı Burnunda mı Demeliydik?)   Sayı 1. Dosya: Çiçeği Burnunda Çift. (Yoksa Karnı Burnunda mı Demeliydik?) Icon_minitimePaz Tem. 19, 2009 9:32 pm

Evliliğin Altında Başka Şeyler Mi Gizli?

Bütün büyücü halkının bildiği üzere, son bir haftadır büyücü ve cadıları bir düğün telaşı sardı. Geçtiğimiz günlerde dünya evine giren Robert Brandon Eclipse ve Ann Valerié Wilson'ın bu acele tavırları Dırdırcı olarak gözümüzden kaçmadı. Düğün hazırlıkları ve düğün sadece bir hafta içinde bitmişti. Normalde bir düğün hazırlığı aylar sürer. Peki bu düğün niye bu kadar kısa zamanda oldu ve bitti?

Dırdırcı olarak bizde bu düğüne davetliydik. Düğünde dikkatimizi çeken ilk şey Bayan Wilson'un karnındaki şişlikti. Bu şişlik fazla kilo mu? Yoksa bu evliliğin aceleye getirilmesinin sebebi büyük aşk değil de bu şişlik mi? Bazı okurlarımızdan da bu konu üstünde mektuplar aldık. Galiba onlar da bizimle hemfikirler. Çiftimiz bir bebek bekliyor olabilir mi? Görünüşe bakılırsa, evet. Bu konuda bir açıklama yapılmasını istesek Eclipse ailesinden cevap gelir mi diye düşünüyoruz. Ünvanlarını zedelememek için susarlar mı, yoksa bir cevap verip güzel büyücü halkını aydınlatırlar mı? Bendeniz Stevie Rae, bizzat kendileriyle görüşüp röportaj yapmaya çalışacağımı buradan size bildiriyorum. Yakın bir zamanda çıkacak Röportaj ekimizde, sonuçları hep birlikte göreceğiz.

Sayı 1. Dosya: Çiçeği Burnunda Çift. (Yoksa Karnı Burnunda mı Demeliydik?) 12-98+Sayı 1. Dosya: Çiçeği Burnunda Çift. (Yoksa Karnı Burnunda mı Demeliydik?) 70110507=Sayı 1. Dosya: Çiçeği Burnunda Çift. (Yoksa Karnı Burnunda mı Demeliydik?) Babygown..???
S.R.N

Sayı 1. Dosya: Çiçeği Burnunda Çift. (Yoksa Karnı Burnunda mı Demeliydik?)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dırdırcı Sayı 2
» Tüy Kalem 2. Sayı
» 2. Sayı ile İlgili Yorumlar
» 1. Sayı İçin Yorumlar
» Tüy Kalem 2. Sayı Röportaj Bölümü