Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Black Malikanesi ~ Bar.

3 posters
YazarMesaj
Edward Kevin Black
Muggle* Lütfen bir mesleğe ya da seçmen şapkaya başvuru yapın.
Edward Kevin Black

Nerden : Expecto Patnorum Büyüsü Yaptıydı Kereta Asa'dan Ucube Olarak Ben Çıktıydım O Bakımdan Asa'dan xD
Meslek : Gizem Dairesi Başkanı o.o ~
Patronus : Beyaz Kar Leoparı .^^
Tarafı : Zümrüdü Anka Yoldaşlığı. o.o ! ~ Belkide Kimliğini Değiştirmiş Bir Katil Olduğundan Haberin Yok !
Kan Durumu : Safkan
Rp yaşı : 36 ~
Asası : Gecenin Ateşi o.o Defne ağacından yapılma. Özünde Anka Teleği vardır. 23 cm. Oldukça esnek. Sahibinden Başkasında Çalışmaz En iyi büyüsü: Carpe Portus~
Özel Yetenek : Zihnefendar ~ Zihnebendar ~ ÇataLdiL ~
Evcil Hayvan : BasilisK ! ~ Naqini ! Benim Yılan o.o ! ~
Black Malikanesi ~ Bar. Nerede10

Black Malikanesi ~ Bar. Empty
MesajKonu: Black Malikanesi ~ Bar.   Black Malikanesi ~ Bar. Icon_minitimePtsi Tem. 20, 2009 5:18 pm

Rpg İn ~
Daisy Dina Widmore
Daisy Dina Widmore

Meslek : Sihirli yasal yatırım dairesi başkanı
Gerçek İsim : İrem
Tarafı : DarkSide
Rp yaşı : 20
Evcil Hayvan : Tavşan
Black Malikanesi ~ Bar. Neseli10

MesajKonu: Geri: Black Malikanesi ~ Bar.   Black Malikanesi ~ Bar. Icon_minitimePtsi Tem. 20, 2009 5:41 pm

Gözlerimi açtığım da pencereden sızan ışık tam da gözüme ilişmişti ve rahatsız edici bir durum ortaya koymuştu. Hemen üzerimden yorganı attım ve ayağa kalkarak ilk işim perdeyi çekip güneş ışığının gelmemesini sağlamaktı. Daha sonra oradan uzaklaştım ve elimi yüzümü yıkamak için lavaboya doğru gittim ve biraz rahatlamak ve uykumu azaltmak için suratıma bir kaç avuç su çarptıktan sonra kendime nihayet gelebilmiştim. Tekrardan odama gittim ve yatağa oturarak bir süre düşündüm. Bir kaç saat sonra Kevin ile buluşacaktım ve üzerime giyeceğim hiç bir şey yok gibi geliyordu. İnşallah bir şeyler vardır da en güzel giysimi giyerim diye düşünmeden edemedim. Bir süre sonra düşüncelerimi bir kenara bırakıp dolabıma doğru yöneldim ve askılıkta asılı olan elbiseleri tek tek üzerimde oluyor mu diye bakmaya başladım. İçimden de mırıldanmadan edemedim. '' Hayır, bu çok sade. Iıh. Bu da çok cafcaflı. Aha! İşte tam da istediği bir elbise. '' dedikten sonra suratım da hafif bir gülümseme oluştu. Elime aldığım elbise tam da bana göreydi. Ten renginde ve kolsuz, hafif sırtı açık bir elbiseydi. Etek boyu da dizin üzerindeydi. Hemen üzerime giydim ve bir süre nasıl olduğunu aynadan baktıktan sonra kendime yakıştırınca yüzümde kocaman bir gülümseme oluşmuştu. Daha fazla vakit kaybetmemek için aynanın karşısına geçtim ve saçımı yapmaya başladım. Saçımı salmak bana en çok yakışan şeydi. Arkada ki tokayı çıkardıktan sonra hafifçe taramaya başladım. Gerçekten çok güzel olmuştum. Kevin'ın gözleri kamaşacaktı beni görünce. Bir süre sonra her şeyim hazırdı. Kendime son bir kez boy aynasında baktıktan sonra çantamı alarak odadan çıktım ve malikânenin kapısına doğru yol aldım. Bir kaç adımdan sonra malikânenin kapısını açtım ve üzerime örterek adımlarımı kimsenin göremeyeceği yere atmaya başladım. Çünkü Transilvanya'ya cisimlenecektim. Bir süre sonra yürüdükten sonra tam anlamıyla Malikane'den uzaklaşmıştım. Etrafıma baktım ve kimsenin görmediğine kanaat getirerek asamı çıkartıp Transilvanya'ya bir kaç dakika içinde cisimlenmiştim.

Black malikânesine gitmek için gelmiştim buraya. Çünkü Kevin'ı çok özlemiştim ve onu görmeyi çok istiyordum. Hemen adımlarımı Black malikânesine doğru çevirdim. Transilvanya sokaklarında yürürken kendimi adeta bırakmış gibiydim. Kendimden geçmiş gibiydi. Bir süre sonra malikâneye gelmiştim. Üzerime çeki düzen verdikten sonra içeriye girmek için hazırdım. İçeriye girdiğim de o kadar büyük ve ihtişamlıydı ki insan adeta kendini kaybediyordu. Ama Widmore malikânesi daha ihtişamlıydı bu kesindi. Adımlarını malikânede bulunan bara doğru atmaya başladı. Onu orada karşılamak istiyordu. Bir kaç adım sonra içeriye girdim. İçeri de gazla kişi yoktu. Sadece bir kaç garson vardı. Onlar da bana büyülenmiş gibi bakıyorlardı. Gülümsedim ve ileri de bulunan koltuklara oturarak Kevin'ı beklemeye başladım.
Kevin Jacop Black
Kevin Jacop Black

Uyarı Sayısı : 2
Meslek : Profile Bakıver qw
Gerçek İsim : Ozan
Patronus : Yokkü ? qw
Rp yaşı : 25
Evcil Hayvan : Olur musun? (A)
Black Malikanesi ~ Bar. Geveze10

MesajKonu: Geri: Black Malikanesi ~ Bar.   Black Malikanesi ~ Bar. Icon_minitimePtsi Tem. 20, 2009 6:00 pm

Sabah, erken uyanmak istemiyordum ama kalkak zorundaydım yatağımdan kalktım ve pencereden dışarıya baktım hiç kimse yoktu ama dışarıdaki orman bana huzur veriyordu perdeyi tekrar kapattım ve banyo'ya doğru ilerledim ayaklarımın ağrıdığını daha yeni hissetmiştim, banyo'ya girdiğimde buz gibi bi su'da kendimi toparlamaya çalıştım ama hiçbirşey beni kendime getirmiyordu ancak tekbirşey vardı birazdan Daisy gelicekti onunla sex yaparsam neşe'm yerine gele bilirdi, banyo'mu yaptım ve dolabıma doğru ilerledim, üzerime bi kaç kıyafet geçirdim ve hiç birini beyenmedim son gördüğüm kıyafet üzerime uymuştu biraz daha etrafa baktım ve ne bile olduğunu anlamadan yatağa düşü verdim saati anlamadan 1 saat uyumuşum kalktığımda ''Lanet OLsun! Daisy'i unuttum!'' dedim ve hemen yataktan fırladım. Aşşağıya indiğimde hiçkimseyi görememiştim malikaneyi baştan aşşağıya ararsam bula biliceğimi sandım ama aklıma Daisy'nin gidebiliceği tekbir yer geldi ''Bar.'' dedim kendi kendime ve Bar'a doğru ilerledim bar'a gittiğimde Daisy koltuklara oturmuş ve beni bekliyordu çalışan garsonlara baktım ve hepsi ona bakıyordu onlara sert bir şekilde baktım ve ''Hey sizi aptallar, işinize dönün!'' dedim bağırarak hepsi işlerine dönmüştü, Daisy'e doğru gittim ve ''Özür Dilerim Sevgilim, biraz rahatsızdım.'' dedim ve dudaklarından öpmeye başladım bir süre sonra dudaklarını bıraktım ve ''Hoş Geldin, nasılsın?'' dedim gülümseyerek. Birazdan yine ''Ben kahvaltı bile yapmadım daha izin verirsen ?'' dedim ve Kreatcher'ı çağırdım. Kreatcher'a ''Bize kahvaltı hazırla çok acıktım.'' dedim ve Kreatcher'ın cisimlenişini izledim. O cin'i seviyordum yıllardır biz Black'lere hizmet ediyordu ve özelliklede Edward Kevin'a en çok onu seviyordu onun için canını bile verirdi.
Daisy Dina Widmore
Daisy Dina Widmore

MesajKonu: Geri: Black Malikanesi ~ Bar.   Black Malikanesi ~ Bar. Icon_minitimePtsi Tem. 20, 2009 6:09 pm

Kevin'ı koltuklarda oturmuş beklerken karnımın biraz acıktığını hissetim. Ah tabi ki evde hiç bir şey yemeden direk olarak buraya gelmişti. Bir süre sonra Kevin'in sesi yankılandı kulaklarım da. Garsonlara bağırıyordu. Onlara bana baktıkları için bağırması hoşuma gitmişti. Gülümsedim ve onun yanıma gelmesini bekledim. Yanıma geldikten sonra söze başladı. '' Özür Dilerim Sevgilim, biraz rahatsızdım. '' dedikten sonra benim ayağa kalkmamı beklemeden beni dudaklarımdan bir süre öptü. Hoşuma gitmişti gülümsedim ve onu dinlemeye başladım. Aslında o kadar kötü görünmüyordu. Nesi vardı ki acaba. Tam onu merak edip ne olduğunu soracaktım ki tekrar söze başladı. '' Hoş geldin. Nasılsın? '' dedikten sonra gülümsedi. Gözlerimin içine bakmaya başladı. Ben de o mavi gözlerinin içinde sanki kayboluyor gibiydim. Kendimi onun yanında çok rahat ve huzurlu hissediyordum. Kevin sanki Daisy'nin de karnının aç olduğunu hissetmiş olsa gerek küçük ev cinlerinden birine kahvaltı hazırlamasına söylediğin de yüzümde küçük bir tebessüm oluşmuştu o bunu fark etmemişti. Tabi ki izin veriyordum. Bir süre sonra söze başladım. '' Hoş bulduk tatlım. İyim sen nasılsın? Ha bu arada benim de karnım aç. Ben de bir şey yemeden hemen buraya geldim geç kalırım diye. '' dedikten sonra gülümsedim ve ellerini tuttum. Kevin o ev cinine kahvaltı hazırlamasını söyledikten sonra hemen cisimlendi. Yemek yemek için sabırsızlanıyordu. O sıra da onu beklerken Kevin'in o mavi gözlerine bakarken kaybolmuştum sanki.

Kevin Jacop Black
Kevin Jacop Black

MesajKonu: Geri: Black Malikanesi ~ Bar.   Black Malikanesi ~ Bar. Icon_minitimePtsi Tem. 20, 2009 6:20 pm

''Hoş bulduk tatlım. İyim sen nasılsın? Ha bu arada benim de karnım aç. Ben de bir şey yemeden hemen buraya geldim geç kalırım diye. '' Dedi Daisy, ''Merak etme, ben senden daha geç kaldım yani bi sorun yok.'' dedim ve Kreather gelene kadar Daisy'nin dudaklarına yapıştım şimdi sarılmıştım onun o güzel dudaklarını özlemiştim, kahvaltıyı bahçeye yapmak istedim ama Daisy'de sormam gerekiyordu Kreatcher, tekrar yanımıza cisimlendi ve kahvaltıyı havuz kenarına hazırlamasını söyledim, Kreatcher yanımızdan cisimlendi ve havuz kenarına gitti kahvaltıyı masaya koymuştu, Daisy'nin elinden tuttum ve havuz kenarı'na cisimlendik. Bir sandalye çektim ve Daisy'e oturmasını söyledim o oturduktan sonra kendimede bir sandalye çekmiştim kahvaltımı yaparken Daisy'nin gözlerinde kulaç atarak yüzüyordum sanki, kahvaltıdan sonra aklıma gelen çılgınlık bizi kendimize getiricekti sanırım, kahvaltımızı yaptıktan sonra Daisy'i kaldırdım ve havuz'a götürdüm yavaş yavaş üstünü çıkarttım, üzerinde sadece iç çamaşırları kalmıştı ve onu havuza attım şimdide kendi üzerimi çıkarmıştım ve havuza daldım. Suya daldıktan sonra Daisy'nin altına gittim ve onu sırtıma aldım biraz su yutmuştum ama bir önemi yoktu.
Daisy Dina Widmore
Daisy Dina Widmore

MesajKonu: Geri: Black Malikanesi ~ Bar.   Black Malikanesi ~ Bar. Icon_minitimePtsi Tem. 20, 2009 6:48 pm

'' Merak etme, ben senden daha geç kaldım yani bi sorun yok. '' dedikten sonra ikimizde gülümsemiştik. O güzel gözlerine adeta kendimi bırakmıştım. O deniz mavisi gözlerine. Bir an da Kevin dudaklarıma yapışmıştı kendimi ondan alamayarak ona sarıldım ve ben de onu öpmeye başladım. Çok sıcaktı. Kendimi çok rahat ve huzurlu hissediyordum. Her dakika sanki bana bir asır gibi geliyordu. Bir süre öylece kaldıktan sonra ev cini yanlarına cisimlendiğin de hiç bir yokmuş gibi birbirimizi bırakmıştım. Kevin ona kahvaltıyı havuz kenarın da yapmasını söylediğin de gülümsedim ve benim elimini tutarak ayağa kaldırdı ve cisimlenerek havuz kenarına ulaşmıştık. oraya gittiğimiz de ev cini kahvaltıyı hazırlamıştı bile. Her şey çok güzel görünüyordu. Daisy kurt gibi acıkmıştı. Şimdi utanmasa orada ki her şeyi silip süpüre bilirdi. Kevin bir centilmenlik yaparak benim sandalyemi çekti ve benim oturmamı sağladı. Gülümseyerek ona baktım ve sandalyeme rahatça oturdum. O da karşıma bir sandalye çekti ve oturdu. Bir süre sonra kahvaltıyı yapmaya başladık. Her şey çok güzel görünüyordu. Kahvaltıyı yaptıktan sonra Kevin elimden tutarak beni kaldırdı ve havuza doğru götürdü. Yoksa aklımdan geçeni mi yapacaktı. Biraz serinlemenin ve eğlenmenin en iyi şeyi buydu. Havuza getirdikten sonra üzerimi yavaş yavaş çıkardı. Onun yanında öyle kalınca biraz utanmıştım. Üzerimde sadece iç çamaşırlarım vardı. Beni anlamadığım bir şeyde hemen havuza attı ve başımı kaldırdığım da sırılsıklam olmuştum. Sonra da ardından Kevin üzerini çıkartıp havuza atladı. Şimdi ikimiz de sırılsaklam olmuştuk. Birazdan dibe daldı ve benim altıma girerek beni omuzlarına aldı. İkimiz de çok mutlu görünüyorduk. Bir süre onun omuzlarında kaldım ve sonra kendimi atarak biraz yüzdükten sonra kenara geçerek onu izledim. Çok tatlı görünüyordu.

Kevin Jacop Black
Kevin Jacop Black

MesajKonu: Geri: Black Malikanesi ~ Bar.   Black Malikanesi ~ Bar. Icon_minitimePtsi Tem. 20, 2009 6:58 pm

Daisy, sırtımda atladı ve biraz yüzdükten sonra kenara çekildi, bende biraz yüzdükten sonra Daisy'nin yanıma gittim ona sarıldım ve öpmeye başladım ellerimde göğüslerine doğru gidiyordu, uzun süre onu öptüm ve dudaklarından ayrıldıktan sonra ''Daisy, odama çıkalımmı?'' dedim, umarım olumlu bir cevap verirdi. Oda'da oturup sohbet etmek için odama çıkalım dememiştim uzun zamandır Daisy ile yapmam gereken şeyi yani sex yapıcaktım, cevap vermesini bekliyemeden elinden tuttum ve odama cisimlendik, odama geldiğimde Daisy'i ayakta öpüyordum çok güzeldi, onu gördükçe onunla yatma arzularım dahada artıyordu, iç çamaşırlarını yavaşça çıkardım ve yatağın kenarına fırlattım, Daisy, çırıl çıplak kalmıştı ve Daisy'nin göğüserini ellerken ''Üzerimi çıkarmak ister misin Daisy?'' diye sordum. Fiziği çok güzel görünüyordu tamda istediğim gibi bir fizik demekki bu iş zevkli olucak.

Black Malikanesi ~ Bar.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Black Malikanesi ~ Edward Kevin Black Yatak Odası ~
» Black Malikanesi ~ Aimêe Dêmon Black Yatak Odası ~
» Black Malikanesi ~ Lois Black'in Yatak Odası ~
» Black Malikanesi ~ Dış Görünüşü ~
» Black Malikanesi ~ Mutfak ~