Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sean Faris

2 posters
YazarMesaj
Sean Jake Miller
Muggle* Lütfen bir mesleğe ya da seçmen şapkaya başvuru yapın.
Sean Jake Miller

Uyarı Sayısı : 3 - Engellendi !
Meslek : Cami Hocası xD
Gerçek İsim : Yok--
Tarafı : 2sinden de..
Kan Durumu : Melez
Rp yaşı : 13
Asası : Güçlü Rüzgar
Evcil Hayvan : Baykuş[-OddiE-]
Sean Faris Tuhaf10

Sean Faris Empty
MesajKonu: Sean Faris   Sean Faris Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 6:32 pm

Ad:Sean
Soyad:Faris

Kişilik Özellikleri:Onu 3 kelimeyle tarif edebilirsiniz;Cesur,sevecen ve şakacı.Ancak damarına basıldığı zaman çok sinirlenebilir.

Aile Geçmişi:Annesi safkan babası muggledir.Severek evlenmişlerdir.Şu anda Londra Merkezde bir plazada kalıyorlar.Ailenin tek çocuğu
Burç:İkizler
Sevdiği Renkler:Kırmızı,Siyah,Gri,Beyaz
5 Satırlık bir Rp:
Sabahın erken saatleriydi.Sean gene uyuyamamıştı.Mayıs ayındaydılar.Zaten Mayıs sıcağı kimseyi doğru düzgün uyutmazdı.Yataktan kalktı lavaboya gidip elini yüzünü yıkadı.hızlıca aşşağıya inip kahvaltıya oturdu.Annesi neşeli bir şekilde radyoda çalan şarkıyı mırıldanıyor aynı zamanda masayı hazırlıyordu.Annesi 1.70 boylarında sarışın balık etliydi.Babasıda aşşağıya inimişti.Oda 1.87 boylarında kumral boyuna göre kilosunu kapatan biriydi.Anne çayları koydu kahvaltılarını yaptılar bir keyif çaylarını içtiler.
Annesi "Hadi hazırlan Sean.Okul hazırlığına gidiyoruz.".Sean tamam anlamında kafasını sallayıp koşar adım merdivenleri çıktı.Şimdi farketmişti odası çok dağınıktı.Dolabın içi deşilmişti elbiseler dışarıdaydı.Yatak dağınıktı.Yatak örtüsü yerlerde sürünüyordu.Annemin dırdırını çekmektense odamı düzeltirim daha iyi diye düşündü.Hemen odasını ayak üstü topladı yatağını düzeltti.Hemen giyindi gene koşar adım aşşağıya indi ancak bu sefer son basakmakta düşüyordu.Hemen merdiven kenarına tutundu az daha bileğini burkuyordu.

Annesinin yanına gidip "Ben hazırım."dedi.Babası arkasından saçını karıştırarak hafif şakacı bir tavırla "Nasılmış bakalım okul çocuğu."diye sordu.Sean alınmıştı ve sinirlenmişti. "Lütfen bana böyle demeyi kes baba!"dedi.Babası "Tamam Tamam demiyorum."diyip güldü.Dışarı çıkıp kapıyı kilitlediler.Daireleri 5. kattaydı ama 2 katlıydı.-2'ye basıp otoparka indiler.Arabaları 2002 model bir Sedan'dı.Arabaya bindiler ve Çatlak Kazan'a doğru ilerlediler.Sean etrafı seyrediyordu.Plazalar dükkanlar yol boyunca sosis satıcıları, insanlar ve sıra sıra ağaçlar vardı.Yol böyle geçip giderken sonunda çatlak kazana vardılar.İçeri girdiler hemen duvarın önüne geldiler.Sean hayaller kuruyordu.Bakalım Diagon Yolu'nda ne maceralar yaşayacaktı ?
Seçmen Şapka
Öğrencileri Binalara Yerleştiren Seçmen Şapka
Öğrencileri Binalara Yerleştiren Seçmen Şapka
Seçmen Şapka

Sean Faris Huysuz10

Sean Faris Empty
MesajKonu: Geri: Sean Faris   Sean Faris Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 6:34 pm

Yerin belli evlat, hem cesursun hem sevencen o zaman:

GRYFFİNDOR!!!

Sean Faris
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sean Jake Miller