Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Doğum

3 posters
YazarMesaj
Robert Brandon Eclipse
Seherbaz
Seherbaz
Robert Brandon Eclipse

Meslek : Seherbaz
Gerçek İsim : Taha
Tarafı : Aydınlık
Kan Durumu : Safkan
Rp yaşı : 30
Asası : Aklın Zaferi
Özel Yetenek : Metamofmagus, Zihinbendar
Evcil Hayvan : -
Doğum Bezgin10

Doğum Empty
MesajKonu: Doğum   Doğum Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 5:25 pm

Robert Valerié'yi kucağında hastahaneye getirmişti.Valerié çığlıklar içindeydi sanki.Ya da Robert'ın kafasında uydurduğu doğum sahneleriydi.St.Mungo da etrafta kimse yokmuş gibi görünüyordu.Robert içeriye doğru koşuşturdu.Girişteki görevliyi fark etmemişti bile.Bağırmaya başladı:
-Kimse yok mu?
Birilerinin kesinlikle olması gerekiyordu.Ya yoksalardı.Ya gitmişlerse.Kafasındaki canlandırdığı sahnelerden biri de buydu aslında.Etrafına bakındı.Belki de giriş diye kimse yoktu.Etraftaki boş sedyelerden birini gözüne kestirdi.Valerié'yi ona yatırdı.Sabretmesi gerekiyordu.İkisinin de sabretmesi gerekiyordu.hatta üçünün.
Rp Out:Merve yemeğe gitti.Online biri varsa ya o yapsın ya da Merve'yi bekleyelim.
Ann Valerié Eclipse
Muggle* Lütfen bir mesleğe ya da seçmen şapkaya başvuru yapın.
Ann Valerié Eclipse

Meslek : ~Profesör~
Gerçek İsim : ~Aslı~(Neden değişti burası yaws neyse lakabımda Val :D)~
Patronus : ~Aslan~
Tarafı : ~Aydınlık~
Kan Durumu : ~Safkan~
Rp yaşı : ~26~
Asası : ~Son Şans~
Özel Yetenek : ~Zihinefendar-Zihinbendar (En Fazla 2 Tane Yetenek Alabildiğimiz İçin Buraya yazmam Yasak Ama Geçmişi Hatırlayabilme Yeteneğine Sahibim :P)~
Evcil Hayvan : ~Baykuşum Gerrard & Kedim Milq , Ayrıca Ropert'im Yavru Köpeğim Benim...~
Doğum Sokta10

Doğum Empty
MesajKonu: Geri: Doğum   Doğum Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 5:38 pm

Valerié'nin kafasındaki olumsuz düşünceler Robert'in onu ST. Mungoya taşımasıyla beraber son bulmuştu.Bebeği iyi olacaktı.Bunu biliyordu ve buna tüm kalbiyle inanıyordu.Robert ve Valerié'nin minik bebekleri...Ne aksilik meydana gelebilirdi ki.Hatta mugglle kadınlarından daha az acı çektiği ortadaydı.Çünkü onlar bebeklerini doğururken uzun bir mesafe kat etmek zorundaydılar.Oysa Valerié Robert'in de yardımıyla çok kısa bir süre de St. Mungodaydı.Bunu düşünerek sıkı bir şekilde Robert'in elini tuttu.Robert hemencecik bir sedye bulmuştu.Bunun için diğerlerine oranla daha derin bir nefes alarak ellerini tekrar karnına yerleştirdi.Bebeğinin tekmeleri oldukça hızlıydı ve bitecek gibi de durmuyordu.Yani bunun bir doğum olduğu artık kesinleşmişti.Valerié birden altında garip bir sıvı hissetmişti.Suyu gelmişti...Hemde ortalıkta hiç bir şifacı yokken.Bebeğinin durması için eliyle karnına destek yaptı ve acı çekmemeye çabalayarak şifacının gelmesini bekledi.
Ann Valerié Eclipse
Ann Valerié Eclipse

Özel Yetenek : ~Zihinefendar-Zihinbendar (En Fazla 2 Tane Yetenek Alabildiğimiz İçin Buraya yazmam Yasak Ama Geçmişi Hatırlayabilme Yeteneğine Sahibim :P)~
Evcil Hayvan : ~Baykuşum Gerrard & Kedim Milq , Ayrıca Ropert'im Yavru Köpeğim Benim...~
Doğum Sokta10

Doğum Empty
MesajKonu: Geri: Doğum   Doğum Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 5:38 pm

Valerié'nin kafasındaki olumsuz düşünceler Robert'in onu ST. Mungoya taşımasıyla beraber son bulmuştu.Bebeği iyi olacaktı.Bunu biliyordu ve buna tüm kalbiyle inanıyordu.Robert ve Valerié'nin minik bebekleri...Ne aksilik meydana gelebilirdi ki.Hatta mugglle kadınlarından daha az acı çektiği ortadaydı.Çünkü onlar bebeklerini doğururken uzun bir mesafe kat etmek zorundaydılar.Oysa Valerié Robert'in de yardımıyla çok kısa bir süre de St. Mungodaydı.Bunu düşünerek sıkı bir şekilde Robert'in elini tuttu.Robert hemencecik bir sedye bulmuştu.Bunun için diğerlerine oranla daha derin bir nefes alarak ellerini tekrar karnına yerleştirdi.Bebeğinin tekmeleri oldukça hızlıydı ve bitecek gibi de durmuyordu.Yani bunun bir doğum olduğu artık kesinleşmişti.Valerié birden altında garip bir sıvı hissetmişti.Suyu gelmişti...Hemde ortalıkta hiç bir şifacı yokken.Bebeğinin durması için eliyle karnına destek yaptı ve acı çekmemeye çabalayarak şifacının gelmesini bekledi.
Robert Brandon Eclipse
Seherbaz
Seherbaz
Robert Brandon Eclipse

Meslek : Seherbaz
Gerçek İsim : Taha
Tarafı : Aydınlık
Rp yaşı : 30
Asası : Aklın Zaferi
Özel Yetenek : Metamofmagus, Zihinbendar
Evcil Hayvan : -
Doğum Bezgin10

Doğum Empty
MesajKonu: Geri: Doğum   Doğum Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 2:13 pm

Robert uzaktan gelen birilerini gördü.Şifacı kıyafetli birileriydi.Valerié'nin elini bırakıp yanlarına koştu.Hemen onlarla beraber geri dönmüştü.Sedyeyi aldılar.Robert'A hiçbir şey demiyorlardı.Acaba kötü bir şey mi olmuştu.Robert da sedyenin bir ucundan tuttu.Neresi olduğunu bilmedikleri bir yere doğru gidiyorlardı.Valerié'nin elini tekrar tuttu.Bu sefer içinde mutluluk vardı.Valerié'nin iyi olacağını biliyordu.Ya da öyle zannediyordu.Biraz lerledikten sonra şifacının biri onu durdu:
-Üzgünüm bundan sonra gelemezsiniz.
Nasıl yani?Valerié acı içinde kıvranırken o burada bekleyecek miydi?Herhangi bir şekilde onun yanına gidemez miydi?Şifacıya yalvarırcasına:
-Lütfen.Lütfen girmek istiyorum.
Kadının sert ifadesinden her şey anlaşılıyordu.Giremeyecekti.Valerié içerideydi.Ne yapacaktı?Kenarda oturmak için yapılan yerlerin birine oturdu.İçeride neler olduğu hakkında hiçbir fikri yoktu.Valerié'nin acı çektiğini biliyordu sadece.İçindeki yardım etme hissine engel olan şifacıyı öldürmek istiyordu ama gecikmişti.Şifacı çoktan gitmişti.Yüzündeki anlamsız ifade ile beklemeye başladı.Olacakları beklemeye başladı.Bu anlamsızlıktan çok yorulmuştu.Hastane kokusu burnundan içeri doğru giriyordu.Alkol ağırlıklı bir kokuydu.Buna alışmıştı.İçeriye girip çıkanlar acele ile koşuşturup duruyordu.ona hiçbir şey söylemiyorlardı.Ne oluyordu orada?
Aimèe Dèmon Black
Aimèe Dèmon Black

Meslek : Hogwarts Baş Şifacısı
Gerçek İsim : Merve
Patronus : Pegasus
Tarafı : Karanlık
Rp yaşı : 20
Asası : Güllerin Şifası :Çam ağacından yapılma.Özünde Bitki Karışımı vardır.22 cm.Oldukça Esnektir.Savunma Büyülerinde Başarılıdır.En iyi büyüsü:Perception
Özel Yetenek : METAMORPHMAGUS & VEELA
Evcil Hayvan : Yılan(La Vie)
Doğum Geveze10

Doğum Empty
MesajKonu: Geri: Doğum   Doğum Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 7:25 pm

Canım sıkııyordu. Uzun zamandır görüşmediğim bir dostumu ziyarete gelmiştim ancak o aban işini devredip tatile gitmişti. Ne kadar da aptaldım da hemen yardım etmeyi kabul etmiştim. Sıcak kahvemi yudumlarken dışarıyı izliyordum. Sonra cam kenarındaki sandalyemden kalktım ve masama doğru ilerlemeye başladım. Sıkılıyordum. Oflayarak masaya oturdum ve üzerindeki belgeleri incelemeye koyuldum. Belgelerde olması gereken eksiklikleri not alıyordum. Böylece onlarla ilgilenen şifacılarakızabilecektim. Şeytani bir gülümseme belirdi yüzümde. Yavaşça belgeleri düzenledim ve dolaplardan birine koyup kitledim. Hava almam gerekiyordu. Gri şalımı aldım ve kapıdan çıktım. Bu sinir bozucu yerde tıkılı kaldığıma inanamıyordum. Soğuk ve bir o kadar da ürkütücü olan koridorda ilerlerken insanları izlemeye başladım. Tam kulağımın dibinde aptal bir "Böö" sesi ile yerimden sıçradım. Arkamı döndüm. Tam kızmaya hazırlanırken birkaç dostumun sinsi gülümsemeleri ile karşılaştım. Burada bulunmaktan ne kadar nefret ettiğimi biliyordum. Gülümseyerek yürümeye devam ettim. Onlarda benimle geliyorlardı. Tam olarak duyamadığım sorular soruyor, ancak benden cevap gelmeyince sormaktan vazgeçiyorlardı. Dalgındım. Derken ileride acılar içinde kıvranan bir bayan gördüm.Ve yanımıza biri yaklaşıp eşi ile ilgilenmemiz gerektiğini söyledi. Hızla oraya doğru ilerlemeye başladık. Birkaç şifacı da sedye getirmekle uğraşıyorlardı. Danışmadakilere sert bir bakış attım. Birini anons etmeleri gerekirdi. Oldukça ilgisiz bir şekilde bakışlarını başka yöne çevirdiler. Hırslandım. Şu iş bitince onların paçalarının ölçüsünü almayı bilirdim. Kadının acı dolu ifadesini görünce koşturmaya başladım. Sedyeye yerleştirdikten sonra son sürat doğum odasına doğru ilerlemeye başladık. Diğer şifacılar kocasına engel olmaya çalışırlarken bende birkaç şifacı ile kadını doğumhaneye yetiştirmekle meşguldüm. İçeriye girdiğimizde herşey hazırdı. Kadına bakıp; "Şimdi sakin olamanızı istiyorum bayan. Aşırı heyecan bebek için hiç iyi değil. Sakin olun. Derin derin nefes alın." dedim ve sakinleşene kadar onunla beraber derin nefesler aldım. Başım dönmüştü ama umursamadım.Arkamda kalan birkaç bayan şifacıyı gösterip; " Bu arkadaşlar sizi doğuma hazırlayacak. Bu yüzden sakinleşmeniz gerek. Rahimağzı açılmadan doğuma hazır olmanız gerek." dedim ve onu şifacılara teslim ettim.Hemen üzerimdeki şalı bir odaya fırlattım ve ameliyat giysilerimi girmeye başladım. Ellerimi yıkayıp başlığımı taktım. Eldivenlerimi de taktıktan sonra hazırdım. Şifacıların kadına ameliyat elbisesini giydirmelerini beklemeye başladım.
Ann Valerié Eclipse
Ann Valerié Eclipse

Doğum Sokta10

Doğum Empty
MesajKonu: Geri: Doğum   Doğum Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 11:05 pm

Valerié sancılar içinde kıvranırken gözleri hızla kapanıp açılıyordu.Kalbinin her saniye içinde duruşunu ve yeniden atmaya batışını hissediyordu.Hemde acılı çığlıklar içerisinde...Artık bir şifacının ona bakacağına olan inancı tamamen yokolmuş gibiydi.Çünkü geldiklerinden beri bir kişi bile gelmemişti yanlarına.Bunu düşünerek bebeğinin sağlıklı doğması için dua etti.Başını karnına doğru eğmeye çabalıyordu ama tüm çabaları vahim bir şekilde sonlanıyordu.Umudunu yitirerek kendini acılara bırakmıştı ki bir şifacının sesini duydu.Valeriéden sakin olmasını istiyordu.Sanki çok kolaymış gibi!Yine de her şey bebeği ve mutlu gelecekleri içidi.Derin nefesler alarak sadece bir kaç saniye daha Şifacının sesine kulak verebildi.Sonra ise şu ana kadarkilerden daha büyük bir çığlık ve daha derin bir acı.Damarlarında kanının donduğunu ve derisinden dışarı donuk bir şekilde akarak Valerié'nin vücudunu yanlız bırakdığını hissediyordu.Elleri ve ayakları acının şiddetiyle çekiliyor ve sedyenin kumaşını aşındırıyordu.Buna aşındırmaktan çok zedelemek daha uygun olurdu.Çünkü eline gelen kumaş fazlasıyla hasar görmüştü.Ama bu kesinlikle Valerié'nin suç değildi.Yaklaşık onbeş dakikadır onunla hiçbir şifacı ilgilenmemişti ve şimdi de.Şimdide belli ki bir yerlerini kesip biçiyorlardı....

[RP BİTMİŞTİR]

Doğum
1 sayfadaki 1 sayfası