Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

EmiLie De Ravin

3 posters
YazarMesaj
EmiLie De Ravin
Muggle* Lütfen bir mesleğe ya da seçmen şapkaya başvuru yapın.

Tarafı : karanlık
Kan Durumu : sefkan
Rp yaşı : 13
Evcil Hayvan : ejderha
EmiLie De Ravin Agrasi10

EmiLie De Ravin Empty
MesajKonu: EmiLie De Ravin   EmiLie De Ravin Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 5:39 pm

Kasaba her zamanki gibi soğuk ve sisliydi.O kadar çok düşünüyordumki dalgınlığımdan montumu almamıştım ve o soğukta hiç üşümüyordum. Binalara baktığımda hiç kimsenin lambaları açık değil. Sokaklarda kimse yoktu sessizlik bizim kasabaya hakimdi . Bütün dükkanlar kapalıydı. En sonunda önümde yürüyen bir insan görmüştüm sevinçliydim ve adama doğru koşup bizim kasaba neden bu kadar sessiz diyecektim ama adam birden kaybolmuştu ve herşey bir anda olduğu için bende çok şaşırmıştım .Herşey ürkütücüydü insan her ne kadar cesur olsada bu manzarayı görse korkardı hiçbir insan , ne bir sinek , ne bir hayvan hiç birşey ama hiçbirşey yoktu ve sonra bir ses duydum bu sesi dinleyerek bu sese gittim ama bu benim sonumdu o ses kasabadaki herşeyi yutmuştu ve benide.
Janice Audorphe L'Amour
Hogwarts Okul Müdürü | Boş Ders Profesörü
Hogwarts Okul Müdürü | Boş Ders Profesörü
Janice Audorphe L'Amour

Tarafı : Tarafsız
Kan Durumu : Safkan
Rp yaşı : 24 civarları
Özel Yetenek : Zihnefendar & Görücü
Evcil Hayvan : Yok
EmiLie De Ravin Yorgun10

EmiLie De Ravin Empty
MesajKonu: Geri: EmiLie De Ravin   EmiLie De Ravin Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 4:17 pm

Rp'niz çok çok düşük bir puan alacaktır. Lütfen başka bir rp'yle başvurunuz.
Vladimir Stepan Nieltsev
Chornoye Pravda Solisti/Piyanisti & Rol Oyun Akademisi Üyesi
Chornoye Pravda Solisti/Piyanisti & Rol Oyun Akademisi Üyesi
Vladimir Stepan Nieltsev

Meslek : Ne iş olsa yaparım. Malum işsizlik var. :P
Tarafı : Sağ-sol-ön-arka.
Kan Durumu : Safkan
Rp yaşı : 19
Evcil Hayvan : Kaoru. Maalesef evcil değil.
EmiLie De Ravin Geveze10

EmiLie De Ravin Empty
MesajKonu: Geri: EmiLie De Ravin   EmiLie De Ravin Icon_minitimePaz Eyl. 27, 2009 5:05 pm

Betimleme: Yoktu, sadece çevrenin sessizliğini anlayabildim. Ortamı gözümde canlandırabilmeliydim. 0/30

Uzunluk:Sadece olay anlatılan bir rp bile bu kadar tutardı, kaldıki cümle tekrarları da çok fazla. 0/15

Renklendirme: Fan sitesi yorum mesajından farksız. 0/15

İmla: Dahi anlamındaki -de ayrı yazılır. Bunun dışında herşey kelimesini de bitişik yazman göze batıyor. Bağlaçların yazımına özen göstermelisin, yine de en iyi kısmın bu olduğunu söyleyebilirim. 6/20

Yazım: Kelime tekrarları anlamca aynı cümlelerin ortaya çıkmasına ve anlatımın sıkıcılaşmasına sebep olmuş. Daha fazla tasvirle yok oluş kurgusunu renklendirebilirdin. 0/20

Toplam puanınız: 6. Kesinlikle rp akademisine katılmalısın.

EmiLie De Ravin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» EmiLie De Ravin