Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Masa 4 (Black Ailesi)

3 posters
YazarMesaj
Ann Valerié Eclipse
Muggle* Lütfen bir mesleğe ya da seçmen şapkaya başvuru yapın.
Ann Valerié Eclipse

Meslek : ~Profesör~
Gerçek İsim : ~Aslı~(Neden değişti burası yaws neyse lakabımda Val :D)~
Patronus : ~Aslan~
Tarafı : ~Aydınlık~
Kan Durumu : ~Safkan~
Rp yaşı : ~26~
Asası : ~Son Şans~
Özel Yetenek : ~Zihinefendar-Zihinbendar (En Fazla 2 Tane Yetenek Alabildiğimiz İçin Buraya yazmam Yasak Ama Geçmişi Hatırlayabilme Yeteneğine Sahibim :P)~
Evcil Hayvan : ~Baykuşum Gerrard & Kedim Milq , Ayrıca Ropert'im Yavru Köpeğim Benim...~
Masa 4 (Black Ailesi) Sokta10

Masa 4 (Black Ailesi) Empty
MesajKonu: Masa 4 (Black Ailesi)   Masa 4 (Black Ailesi) Icon_minitimeCuma Tem. 17, 2009 3:18 pm

...
Edward Kevin Black
Muggle* Lütfen bir mesleğe ya da seçmen şapkaya başvuru yapın.
Edward Kevin Black

Nerden : Expecto Patnorum Büyüsü Yaptıydı Kereta Asa'dan Ucube Olarak Ben Çıktıydım O Bakımdan Asa'dan xD
Meslek : Gizem Dairesi Başkanı o.o ~
Patronus : Beyaz Kar Leoparı .^^
Tarafı : Zümrüdü Anka Yoldaşlığı. o.o ! ~ Belkide Kimliğini Değiştirmiş Bir Katil Olduğundan Haberin Yok !
Kan Durumu : Safkan
Rp yaşı : 36 ~
Asası : Gecenin Ateşi o.o Defne ağacından yapılma. Özünde Anka Teleği vardır. 23 cm. Oldukça esnek. Sahibinden Başkasında Çalışmaz En iyi büyüsü: Carpe Portus~
Özel Yetenek : Zihnefendar ~ Zihnebendar ~ ÇataLdiL ~
Evcil Hayvan : BasilisK ! ~ Naqini ! Benim Yılan o.o ! ~
Masa 4 (Black Ailesi) Nerede10

MesajKonu: Geri: Masa 4 (Black Ailesi)   Masa 4 (Black Ailesi) Icon_minitimeCuma Tem. 17, 2009 3:37 pm

Kevin, bakanlıktaki işlerinden dolayı bazı şeyleri atlatmıştı, ancak bugün Baş Seherbaz'ın düğünü vardı. Seherbaz'ları sevmesede gitmek istiyordu önceki başından geçen olaylardan sorna bu iyi gelicekti ona. Odasından çıkıp Anna'nın odasına doğru gitmişti kapının önüne gelince birden Anna'nın tatile çıktığı gelmişti ve onun yerine hediyeyi Kendisinin götürüceğini Kevin, Black Malikane'sine ışınlandı ve Kreatcher'a,

''Kreatcher, Akşam Malikanede olmucam beni bekleme Jacop'a iyi bak gece dışarı çıkmasını istemiyorum hatta isterse düğüne gele bilir.''
dedi.

Daha sonra odasına doğru ilerledi ve odaya girdi, dolabını açtı ve düğün için aldığı kıyafetlerini aradı kıyafetlerini bulmuştu içine Siyah bir gömlek ve üstünede siyah bir çeket giyicekti kıravat'ıda siyahtı ve tamamen siyah ile kaplanmıştı birşey eksik diye düşünürken parfüm'ün eksik olduğunu anladı ve parfümünden sıktı. Malikane'den hemen Eclipse malikanesine cisimlendi Arka Bahçe'ye doğru ilerliyordu düğün alanı şuanda pek dolu değildi Kevin, sanırım yeni gelenlerin arasındaydı Robert'ı gördü ve yanına doğru ilerleri Ann ile çok yakışıyorlardı Robert'ın yanına geldiğinde,

''Tebrikler Rob, iyi bir seçim.'' dedi gülümseyerek ve,

Black'ler için ayırtılmış masa'ya doğru ilerledi.
Robert Brandon Eclipse
Seherbaz
Seherbaz
Robert Brandon Eclipse

Meslek : Seherbaz
Gerçek İsim : Taha
Tarafı : Aydınlık
Kan Durumu : Safkan
Rp yaşı : 30
Asası : Aklın Zaferi
Özel Yetenek : Metamofmagus, Zihinbendar
Evcil Hayvan : -
Masa 4 (Black Ailesi) Bezgin10

MesajKonu: Geri: Masa 4 (Black Ailesi)   Masa 4 (Black Ailesi) Icon_minitimeCuma Tem. 17, 2009 5:34 pm

Kolunu Valerié'nin belinden çekti ve bir defa daha onu öptü.Sonra fısıldadı:
-Birazdan gelirim aşkım.
Bu sırada adımları kendiliğinden atmaya başladı.Tanıdık birilerine bakmaya çalışıyordu.Gözleri düğün alanını tarıyordu.Bu sırada Edward'ı gördü.Black'lere ayrılmış olan masaya doğru ilerliyordu.Adımları sıklaşmıştı.Bu sırada gülümsediğini fark etti.Yüzünde ağlamadan kalan hafif bir şişlikten hâlâ haberi yoktu.Blackler'in masasına doğru iyice yaklaştı ve:
-Merhaba Edward.
Bu adamla normalden daha iyi bir ilişkileri vardı.Aslında birçok yönden iyiydi ama kanı hiçbir şekilde tam olarak ısınmamıştı.Bunun nedenini bilmiyordu ama her karşılaştığında merak ediyordu.Beyaz sandalyelerin birini çekti ve oturdu.Masaların ve sandalyelerin tamamen temiz olduğunu görünce hiçbir şeyi eksik bırakmadığını düşünerek sevindi ama gözlerinin etrafındaki hafif şişlik biraz kötü görünüyordu.Arkaya bakındı.Valerié'yi göremiyordu ama ne de olsa sonsuza kadar görecekti.Sonsuza kadar ona yeter miydi?Valerié'ye sonsuz bir zaman içinde doyabilir miydi?Bunu gerçekten bilmiyordu.Aklı karışmıştı ve saçmaladığını fark etti.Birkaç saniye sonra kafasını kaldırıp Edward'a baktı.Bu sırada kendisini yavaş yavaş oturduğu yerin arkasına doğru yaslıyordu.Artık tamamen rahatlamıştı.Sonra arkasını döndü.Düğündeki diğerlerine de bakması gerekiyordu:
-Ben diğer yerlere de bakayım.
Ayağa kalktı.Mutluluğu hâlâ yüzünde taşıyordu.Diğer masalara doğru yürüyordu.

Masa 4 (Black Ailesi)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Masa 9 ( Jorunn Ailesi)
» Masa 5 (Miller Ailesi)
» Masa 3 (Widmore Ailesi)
» Masa 6 ( Mc'Reid Ailesi)
» Masa 7 (Curtis Ailesi)