Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Çöpçatan ~

YazarMesaj
Babette Grishold
Muggle* Lütfen bir mesleğe ya da seçmen şapkaya başvuru yapın.
Babette Grishold

Meslek : Öğrenci.
Gerçek İsim : Pınar.
Patronus : Kunduz.
Tarafı : Kesinlikle... Çok iyi. :P
Kan Durumu : Safkan
Rp yaşı : 19
Özel Yetenek : Dırdırcı. xD
Evcil Hayvan : *
Çöpçatan ~ Bakiml10

Çöpçatan ~ Empty
MesajKonu: Çöpçatan ~   Çöpçatan ~ Icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 9:53 pm

Arayanlar;

+Anika Freyja Jørgen; Sanatçı ruhlu ve yeniliklere açık. Oldukça zarif bir bayan ve ayrıca vampir. Feminen bir görüntüye sahip olmalı. Entelektüel bilgi birikimi olsa iyi olabilir. Ciddi ve fazla laubali olmayan birisi olsun mümkünse. Bir de hafif kaçık olsun. Çünkü bir vampirle sevgili olacak. Bunun yanında kendisine zarar vermeyeceğim, insanlar yanında kontrollü bir vampirim. Talepte bulunana ünlü de önerebilirim. XD

+Mélania L. Mythique; *Rpsi kesinlikle iyi olmalı. Gayet iyi hem de.. Kısacık, aptalca rpler yapan bir rp sevgilisi istemem ^^
*Sürekli online olması çok önemli. Rp yapmak istediğimde rp yapabilmeliyim.
*Ünlüsü yakışıklı olsun mümkünse... Yakışıklılık bir yana, genç olsun. 13 yaşında olup da Josh Holloway tarzı bişi kullanmasın x.x
*Kesinlikle karanlık taraf olmalı. Kişiliği de bana biraz benzemeli. Burnu havada, zeki, kurnaz, insanlarla dalga geçmeyi seven falan..

+Sonia Lia Gonzalenz; Sly. Veya Raw. olsun.Bide ünlüsü yakışıklı olsun online olsun.Yeter :D

+Tess Tiffany Widmore; Online olacak, ünlüsü yakışıklı olacak ve güzel rp yapabilecek birisi....

+Jackié Grov'e Clêz; sadece arıyor o. xD

+Felicia Ashley Garcia; İki taraftan da olabilir ama aydınlık olursa çok daha güzel ve zevkli olur. Tarafsız olmasın ve rp düzeyi iyi olursa mutlu olurum (:

+Melaine Scmithz; RPG Puanı en az +60 olacak, yakışıklı bir RPG Partneri arıyorum.

+Leirátophia Lelievre; Bana asılacak birilerini arıyorum.. Benim vampir olduğumu bilmeyen birileri olacak. Bana asılcak. 2-3 kişi. Birde gerçekten de sevgilimi arıyorum. O da vampir olursa iyi olur.

+Peter Léo Schwarz; Kellan'a yakışır biri olsun. Güzel olsun. İyi rp yapsın...

+Rafael Regulus Widmore; Taraf farketmez. Rp düzeyi iyi olursa güzel olur. Eh arıyorum işte.

+Dane Skyfell; Rp sevgilisi arıyorum Ünlüm tipsiz ama ne olsun fani dünya Rp'lerim iyi sayılır :)

+Tess Tiffany Widmore; İnaçlı ve duyguludur. Kendini daima "muhteşem" olarak tasvir eder. Kindar ve zekidir. Kendinden düşük seviyede olduğunu düşündüğü kişilere asla yüz vermez. Zeki, ünlüsünün yakışıklı olması lazım. Çok az duygulu birini arıyor.

+Nymph Side; Cesur, güvenilir, canayakın, endişeli, meraklı, olgun biri. Aydınlık tarafta olması yeterli, arkadaş ciddi düşünüyor. ;) Evlenecek birini arıyor.

+Vladimir Stepan Riddle; İnatçı ve düşünceli bir imaj çizer. Asalete oldukça önem verir. Maceraperesttir, kurallardaki boşluklardan yararlanarak birçok aykırı iş yapabilir. Oldukça diplomatiktir. Zeki, güzel ve Karanlık Taraf'tan bir Ravenclaw'lı olsun. Adı da Vittoria olsun. ;) *Belki Vittoria'sı onu buradan duyar. xD

+Nicholas Wayne;Zeki, cesur, soğukkanlı, yakışıklı. :D Aydınlık tarafta ya da tarafsız, çapkınlıklarına tahammül edebilecek, ünlüsü güzel olan bir RPG partneri arıyor.

+Ellayne Ynez Philip; Kendi hükümdarlığı süren, kendini azcık beğenmiş; ama özünde çok iyi biri. Taraf, yaş hiç fark etmez. Erkek ve yetişkin olması yeter xD

+Chuck Tonks; İnatçı ve güvenilir diyebiliriz. Düşüncelerinden asla ödün vermeyen birisi. Aydınlık tarafı destekliyor. Gryffindordan ve aydınlık tarafı destekleyen birisini arıyor.

+Rachel Wendy Widmore; Kendini öne sürmeyi pek semez. Soğuk bir insandır. Kolay kolay kimseye yüz vermez. İçine sinmeyen şeylerden uzak durur. Her zaman hırsını kontrol eder. Düşünmekten ve düşündürmekten haz alır. Fazla gülümsediği ortadadır ama genede soğukkanlıdır.Zeki, mantıklı, hırsını kontrol edebilen, güvenilir, sağduyulu, soğukkanlı birisini arıyor.

+Swetlana Marieé Andié; Agresif,çapkın,sert,yeri geldiğinde zeki,Yeri geldiğinde cesur,acımasız biridir. Huyu huyuma boyu boyuma uygun olsun.Yakışıkıl olsun.Bina fark etmez.Online olsun.

+Clara Swank; Sivri sözlü, tarafsız, sevdiklerine melek, sevmediklerine şeytandır. Dış görünüş farketmez. İyi rp yapsa ve karekterinin benim karekterim gibi sıkı dişli olması yeter.

+Juliette Bruanja;Karakterime katlanabilecek biri arıyorum. Bulamayacağım evet, ama yine de arıyorum. Bina, taraf falan hiç önemli değil. Zaten Juliette insanları ayırt etmiyor, çünkü kimse onun gibi olamaz ona göre. Başta kavga da edebilirler, hatta birbirlerinden nefret ederler. Güzelliğine önem veren biri değil Jull, ama başkasının güzelliğine önem verdiği için ünlü biraz önemli tabii.

+Ursula Lessie Mysté;Ünlüsü yakışıklı olursa iyi olur. Kurnaz ve zeki biir kişiliği olsun. Tarafı çok fark etmez.

+Margarita Elisa Unique; Ravenclaw veya Slytherin olması tercihimdir, tabi diğer binalara da açığız ^^ Karakterim anlaşılması zor biri gibi gözükmesine rağmen aslında her şeye uyum sağlayabiliyor. Uçarı hareketleri olduğundan partnerimin de enerjik olması lazım. Dış görünüş... Aslında bir yerlerde önemli, ama... Bilmiyorum sonra karar veririm ona -_- Kendimden büyük olması iyi olur. Ama kendi yaşıntlarımı da kabul ediyorum 8) İyi rp yapması önemli. 'Geldi, konuştu, gitti...' tarzında rp'leri olmasın yani x) Aklımda bir kurgu var, rp partneri olanları da bu yüzden kabul edebilirim :D

Çöpçatan ~
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Çöpçatan/Özellikler ~