Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tüy Kalem 1. Sayısı Köşe Yazıları Bölümü

2 posters
YazarMesaj
Jack William Black
Muggle* Lütfen bir mesleğe ya da seçmen şapkaya başvuru yapın.
Jack William Black

Patronus : ^^2 Yıl sonraya inşallah^^
Tarafı : Karanlık
Kan Durumu : Safkan
Rp yaşı : 13
Asası : Kontrolsüz Çağrı: En iyi büyü Expelliarmus. - 22 cm.
Özel Yetenek : Yaşamak :D
Evcil Hayvan : Baykuş Wood
Tüy Kalem 1. Sayısı Köşe Yazıları Bölümü Sokta10

Tüy Kalem 1. Sayısı Köşe Yazıları Bölümü Empty
MesajKonu: Tüy Kalem 1. Sayısı Köşe Yazıları Bölümü   Tüy Kalem 1. Sayısı Köşe Yazıları Bölümü Icon_minitimePaz Ağus. 16, 2009 12:07 pm

Gazetemizde yayınlanan köşe yazıları burada toplanacaktır.
https://hogwarts-rpg.editboard.com/lejant-f27/jack-william-black-
Vittoria April Brigham
Ravenclaw I.Sınıf
Ravenclaw I.Sınıf
Vittoria April Brigham

Meslek : Öğrenci
Gerçek İsim : Seda
Patronus : Yok~~
Asası : Yok~~ İşimi asasız görüyorum.
Özel Yetenek : Yok~~
Evcil Hayvan : -
Tüy Kalem 1. Sayısı Köşe Yazıları Bölümü Huysuz10

MesajKonu: Geri: Tüy Kalem 1. Sayısı Köşe Yazıları Bölümü   Tüy Kalem 1. Sayısı Köşe Yazıları Bölümü Icon_minitimePaz Ağus. 16, 2009 12:39 pm

Hogwarts, Hogwarts geldik sana...

Ahh..Merlin ! Böylesine bir yaz mevsimi için ne kadar da puslu bir hava bu böyle? Havalar insanı rahatsız ediyor Merlin bunu biliyormuydun? Ya da herneyse bilme daha iyi seni aptal moruk ! Ovvv..ben yine ortak salonumdan dışarıyı izlerken, bu kendi kendine işleyen tüy kalem ne de güzel şeyler yazıyor öyle..Ahh..herneyse, nasılsınız yüce Hogwarts sakinleri? Bu okul yazın kalınması için biraz fazla bunaltıcı öyle değilmi? Hangimiz istemeyiz ki, İngilterenin her zaman yeşil olan tarlalarında vakit geçirmeyi? Ya da hangimiz istemeyiz ki Derbyshire yollarında, küçük Lady'lerin kahkahalarını duyabilmeyi? Sizi bilmiyorum sıkıcı insanlar ama ben kesinlikle burada olmayı pek de iç açıcı bulmuyorum. Ama yinede birkaç eğlenceli şey hoş gelmez mi insana? Örneğin büyü yapmak mı? Ah..hayır. Ya da, uçmak? Sevimsiz öyle değil mi? A-aa buldum sanırım. Gönül işleri eğlendiriyor sanırım sizide. Yaz mevsiminin kavurucu aşkları,saf ve nazik.. Biliyorum çok yanlıştı ama favori mekanım Göl'de bile iki profesörümüzü yakaladım. Ahh..ne komikti ama..Kimbilir belki kalemimden bazı şeyler dökülür ilerde. Aaa..durun ama..Bu profesörlerin derdi de nedir? Biçim Değiştirme profesörü hangi akla hizmet iki dersi birlikte verdi? Muggle okullarından daha beter oluyoruz sanırım. Ahh..neyse. Yaşanılması zor bir yer Hogwarts. Geleceğin genç cadı ve büyücüleri - ne komiklik ama - sizleri seviyorum. Gelecek haftaya şu lanet olası vampirle bir röportaj yapabilirm belki ha? Köşe yazarınızı kaybetmek sizin için eşsiz bir fırsat olmalı..Hey! Kim beni kaybetmek istiyor.. O-ovv bu imkansız millet. Haftaya burdayım.
Merlin sizinle (ahh..lanet moruk!)..
Vittoria.
Jack William Black
Muggle* Lütfen bir mesleğe ya da seçmen şapkaya başvuru yapın.
Jack William Black

Patronus : ^^2 Yıl sonraya inşallah^^
Asası : Kontrolsüz Çağrı: En iyi büyü Expelliarmus. - 22 cm.
Özel Yetenek : Yaşamak :D
Evcil Hayvan : Baykuş Wood
Tüy Kalem 1. Sayısı Köşe Yazıları Bölümü Sokta10

MesajKonu: Geri: Tüy Kalem 1. Sayısı Köşe Yazıları Bölümü   Tüy Kalem 1. Sayısı Köşe Yazıları Bölümü Icon_minitimePaz Ağus. 16, 2009 4:58 pm

Ah, Hogwarts'ımda ilk yılım bitiyor!

Belki vardır aranızda benim yaşımda olan. 1. Sınıfım henüz ama ilk yılımda dolu dolu şeyler yaşadım bazılarınız gibi. Şimdi yılın sonu geliyor ve sınavlara hazırlanmaya başlıyorum çoğunuzun yaptığı şekilde. Hani dedim ya dolu dolu şeyler yaşadım diye, onları anlatayım bir güzel size (Biraz kafiyeli yazıyormuşum bilmeden). Başıma gelen ilk güzel şey kendime bir sevgili bulmamdı. Ah Merlin, ne kadar güzel biri biliyor musun? Ehm, belki içinizde dost olan veya nefret edenleriniz vardır Cornelia'dan. Ben ise ondan ömür boyu vazgeçemeyecek gibiyim. Gülümsedi mi, içim kıpır kıpır oluyor, mideme bir ağrı saplanıyor ve onunla delicesine öpüşmek geliyor içimden. Bu hislerime karşı koyamadığım sadece bir gün olmuştu ve hiç de pişman değilim yaptıklarım için. Başka güzel anımı anlatayım, bir çeteye girmiştim. Kuzenlerim ve kardeşlerinin oluşturduğu beş altı kişilik bir okul çetesiydi. Sanırım dördüncü katta Boş Sınıf vardı. Oraya bir Karargah kurmuştuk ve çok gizli toplantılarımızı orada yapıyorduk. Ancak bir süre sonra çeteden daha önemli yapacak işlerim vardı, bina başkanı olmuştum ve okul gazetesine girmeyi başarmıştım. Çeteden ayrıldım bu nedenle. Hiç de pişman değilim, şu ana kadar bir kötülükleri olmadı eski çetemin. Bina başkanı olduktan sonra profesörler tarafından daha ciddiye alınmam ve bu ciddiliklerinin okul gazetesine katılmam ile katlandığını görmem, fazla uzun sürmedi. Çünkü gazeteye katıldıktan sonraki ilk ders İksir dersliğinde geçmişti ve profesör bunu açıkça belli ediyordu. İlk kez İksir de en iyi üçlünün arasına girmiştim. Anılarım bu kadar kısa gibi gelebilir size ama bana koskoca bir yüzyıl içinde geçmiş gibi geldi. Belki içinizden biri de benimle aynı hisleri paylaşıyordur. Eminim ki hepinizin benim gibi güzel anıları olmuştur bu yıl. Yazımın sonuna geldim, artık veda zamanı;

Sihirli Günler, Sağlıcakla Kalın...
Jack William Black
https://hogwarts-rpg.editboard.com/lejant-f27/jack-william-black-

Tüy Kalem 1. Sayısı Köşe Yazıları Bölümü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tüy Kalem 2. Sayı Köşe Yazıları
» Tüy Kalem 1. Sayısı Röportaj Bölümü
» Tüy Kalem 2. Sayı Röportaj Bölümü
» Gazetemizin İlk Sayısı :)
» Tüy Kalem 2. Sayı