Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gece Kovalamacası

5 posters
YazarMesaj
Lionel Avigdor Goldstein
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Tarafı : Nereden baktığına bağlı.
Kan Durumu : Safkan
Rp yaşı : 17
Özel Yetenek : Zihnefendar
Evcil Hayvan : --
Gece Kovalamacası Aptal10

Gece Kovalamacası Empty
MesajKonu: Gece Kovalamacası   Gece Kovalamacası Icon_minitimePaz Ağus. 02, 2009 1:42 pm

Hava, karanlığın derin gizemine bürünmüş. Ay, son dördün evresine girmiş, benim dönüşmemi bekliyor sanki... Aslında bekleyen benim; tüm tutkularım, avımı yakalamak üzere bir noktaya kilitlenmiş. Ağaçların arasında dolaşıyor, bir yandan da hazırlıksız yakalanmamak için etrafımı kolaçan ediyorum.
Açlık başıma öyle bir vurmuş ki, rakibim dışında kimseyi görmemek için Tanrı'ya yalvarıyorum. Çünkü şu anda buraya gelen Karanlık Lord bile olsa üstüne atlayabilecek kadar gözümün döndüğünün farkındayım. Bir ıslık çalıyorum, ses havada kalıyor. Ben de önüme dönüyor ve etraftaki kuşların korkuyla ciyaklayarak uçmasına sebep oluyorum. Avımı aramaya çıkmıyorum, zira biliyorum ki o önüme gelecek; seherbazların cahil cesaretine sahip çünkü...
Nicholas Wayne
Muggle* Lütfen bir mesleğe ya da seçmen şapkaya başvuru yapın.
Nicholas Wayne

Gerçek İsim : Fatih
Patronus : Kuzgun
Tarafı : Aydınlık
Rp yaşı : 23
Asası : ~~~Hızlı Işık~~~
Özel Yetenek : Zihinbendar...
Evcil Hayvan : Kuzgun
Gece Kovalamacası Mutlu10

Gece Kovalamacası Empty
MesajKonu: Geri: Gece Kovalamacası   Gece Kovalamacası Icon_minitimePaz Ağus. 02, 2009 3:41 pm

Nick, bakanlıktan yeni ayrılmıştı. Başını kaldırıp gökyüzüne baktı. Hava boğucu karanlığın esiri olmuş, yıldızlar gözden kaybolmuştu. Ve ay tüm parıltısıyla gecenin tek efendisi gibi duruyordu. "Dolunay..." diye fısıldadı Nick. Her zaman sevmişti bu görüntüyü. Ama gölgesinde muggleların- hatta büyücülerin acı yakarışlarını gizliyordu. Tüm düşüncelerinden sıyrılıp karanlığa doğru yürüdü. Gerçekten de çok bunalmıştı. Hava mıydı canını sıkan? Yoksa masum görünüşlü dolunayın arkasındaki karanlık mıydı? İçini rahatlatmak için aklına gelen ilk yere cisimlendi. Savaş alanı...
https://hogwarts-rpg.editboard.com/lejant-f27/nicholas-wayne-t923
Robert Brandon Eclipse
Seherbaz
Seherbaz
Robert Brandon Eclipse

Meslek : Seherbaz
Gerçek İsim : Taha
Rp yaşı : 30
Asası : Aklın Zaferi
Özel Yetenek : Metamofmagus, Zihinbendar
Evcil Hayvan : -
Gece Kovalamacası Bezgin10

Gece Kovalamacası Empty
MesajKonu: Geri: Gece Kovalamacası   Gece Kovalamacası Icon_minitimePaz Ağus. 02, 2009 4:35 pm

Dm:Savaş alanı soğumaya başlıyor.Hafif hafif yağmur yağmaya başladı.Dolunay kurtadamın üzerine vurdu ve kurtadam dönüştü.Ulumalar başladı.Aranızdaki mesafe ulumaların boğuk anlaşılmasını sağlıyor.Dolunay etrafı aydınlatmaya devam ediyor.Bu sırada ulumalar artıyor.
[b]Giuseppe Emilio L'anglia:Kısaltma=G
Nicholas Wayne:Kısaltma=N
G:100
N=100
Sıradaki rpyi Giuseppe yazacak.
Lionel Avigdor Goldstein
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Gece Kovalamacası Empty
MesajKonu: Geri: Gece Kovalamacası   Gece Kovalamacası Icon_minitimePtsi Ağus. 03, 2009 4:15 pm

Yağmur ince ince çiselerken, ay ışığı da yavaşça üzerine vurmaya başlamıştı. Tuhaf bir histi bu, ama ilk defa yaşamıyordu; dört haftada bir başına gelen bir durumdu çünkü. Dolunayda cinayet olaylarının artması, Muggle polislerinin sandığı gibi sadece zodyaktan kaynaklanmıyordu, aynı zamanda olduğundan tamamen başka bir görünüme bürünen yaratıkların da bu katmerli oranda büyük bir payı vardı; nitekim şu anda astrolojinin etkisi bunun yanında hesaba katılmaya bile değecek boyutta değildi.

Hava giderek soğuyordu, ama kendisi için dert değildi bu; tüylü sorunu sayesinde ısı değişimlerinin yarattığı etkiden rahatlıkla uzak kalabiliyordu. Sorun, meydana gelen tek şeyin bu olmamasıydı; bu arada bir adamın hafif bir "pop" sesiyle alana cisimlendiğini duymuş ve ayakları yerden beş santim kesilmişti. Gözleri etrafı kolaçan ediyordu, kokuyu burnunda giderek daha çok hissediyordu. Açlığın verdiği güçle kokunun geldiği yöne doğru parçalamak üzere atılmıştı şimdi. Normalde hislerini kontrol etmek pek zorlandığı bir konu değildi; midesi açlıktan kazınmıyorsa tabii...

En son Giuseppe Emilio L'anglia tarafından Salı Ağus. 04, 2009 12:09 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Nicholas Wayne
Nicholas Wayne

Gerçek İsim : Fatih
Rp yaşı : 23
Asası : ~~~Hızlı Işık~~~
Özel Yetenek : Zihinbendar...
Evcil Hayvan : Kuzgun
Gece Kovalamacası Mutlu10

Gece Kovalamacası Empty
MesajKonu: Geri: Gece Kovalamacası   Gece Kovalamacası Icon_minitimeSalı Ağus. 04, 2009 10:05 am

Gecenin kokusunu içine çekiyordu Nick. Bu kokuyu her zaman sevmişti. Ama buraya gelme amacı tabii ki de bu değildi. Asasını daha sıkı kavradı eli. Gecenin sessizliğini bozan uluma sesleri gitgide daha da yükseliyordu. Nick, akılsız hayvanın kendisine yaklaştığını hissediyordu. Kendisi de öne atıldı. "Avına" daha da yaklaşıyordu. Bir kaç saniye sonra karşılaşacaklardı... Yavaşladı. Havyanın sesi gittikçe daha yakından geliyordu. Beklemeye koyuldu.
https://hogwarts-rpg.editboard.com/lejant-f27/nicholas-wayne-t923
Robert Brandon Eclipse
Seherbaz
Seherbaz
Robert Brandon Eclipse

Meslek : Seherbaz
Gerçek İsim : Taha
Rp yaşı : 30
Asası : Aklın Zaferi
Özel Yetenek : Metamofmagus, Zihinbendar
Evcil Hayvan : -
Gece Kovalamacası Bezgin10

Gece Kovalamacası Empty
MesajKonu: Geri: Gece Kovalamacası   Gece Kovalamacası Icon_minitimeCuma Ağus. 07, 2009 3:19 pm

Dm:ArtIk büyülere vs. saldIrI ya baslayabilirsiniz ama önce yeni düello kurallarIn1 okuyun.
Benim klavyem bozuk olduundan dolayI art1k Düelloyu George Crownie(bildiim kadarIyla)yönetecek.
Lionel Avigdor Goldstein
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf

Gece Kovalamacası Empty
MesajKonu: Geri: Gece Kovalamacası   Gece Kovalamacası Icon_minitimePtsi Ağus. 10, 2009 12:06 pm

Sessiz kahkahasını dışa vurmamak için kendini zor tutuyordu. Şu Seherbazlar'da niye bu kadar cahil cesareti olurdu ki? Karşısında kendisini avlayacak biri varken kaçmaya bile teşebbüs etmeden orada beklemek ancak bir aptalın işi olabilirdi. Eh, bu da güçlü ve zeki büyücülerin işine gelirdi tabii ki... Bu dünya böyleydi, ya tozu dumana katardın; ya da ölmek için yalvararak tozu dumanı yutardın.
Sinsi ve yavaş adımlarla avına yaklaşmıştı ve onu çerez niyetine yemeye hazırlanıyordu. Zaten bu adam, ana yemek olamayacak kadar ufak tefekti. Büyü gücüne fiziki gücünü de eklerse, Seherbaz'ı mideye indirmemesi için hiçbir sebep yoktu. Nitekim, avının gafil avlandığını fark ettiğinde sözsüz büyü için asasını hazırlamıştı bile: "Serpensortia!"
Ansem Demyx Sephiroth

Gerçek İsim : Emre
Tarafı : Karanlık
Rp yaşı : 22
Asası : dsad
Özel Yetenek : adad
Evcil Hayvan : Olacak
Gece Kovalamacası Nerede10

Gece Kovalamacası Empty
MesajKonu: Geri: Gece Kovalamacası   Gece Kovalamacası Icon_minitimePtsi Ağus. 10, 2009 6:18 pm

Ahh zeki çocuk kimlere meydan okuduğun bir bilseydin evlat. Fakat şu an yalnızca acizlere meydan okumakla uğraşıyorsun. Hala toy bir çocuksun belkide. Hayattan sillesini yeni yemiş bir isyankar gibi. Kontrolsüz gücün önemsizliğinin farkına varmamış cehalet küpü gibisin adeta. Yazık olacak sana. Bunları düşünrken asamı yavaşca Emilio'ya yönelttim. Asadan fırlayan güçlü yılanın uçuşunu izledim. ardından Yeşil bir ışık çaktı onun üzerine doğru. Bu ölümcül lanet gözlerimde bedenlenirken Hayal bozan yaptım kendime ve alçakca yerimi değiştirdim. Bakalım nasıl karşılık verecekti. Bunun altında kalmayacağının farkındaydım aslında.yine de merakla izlemeye koyuldum
Ansem Demyx Sephiroth

Gerçek İsim : Emre
Tarafı : Karanlık
Rp yaşı : 22
Asası : dsad
Özel Yetenek : adad
Evcil Hayvan : Olacak
Gece Kovalamacası Nerede10

Gece Kovalamacası Empty
MesajKonu: Geri: Gece Kovalamacası   Gece Kovalamacası Icon_minitimePtsi Ağus. 10, 2009 6:28 pm

Dm lütfen
Jasonth Wilson
Büyüceşura Hakimi
Büyüceşura Hakimi
Jasonth Wilson

Gerçek İsim : Uğur
Patronus : Anka Kuşu
Tarafı : Z.A.Y Eski Lideri
Rp yaşı : 28+
Asası : Gül ağacı,91/2 , inatçı , veela saçı
Özel Yetenek : Zihinbend & Zihinfendarlık
Evcil Hayvan : Anka Kuşu (Bily)
Gece Kovalamacası Huysuz10

Gece Kovalamacası Empty
MesajKonu: Geri: Gece Kovalamacası   Gece Kovalamacası Icon_minitimePtsi Ağus. 10, 2009 6:46 pm

Bu düeollo artık çok uzadı sanırım DM seçtğiniz kişide sitede aktif değil. Ayrıc ayazdığınız Rpler arasında zaman farkı çok fazla bu nednele bu düeollo geçersiz sayılmıştır. En baştan bir DM seçerek güzekl bir düeollo yapınız. Ayrıca DM bulamazsanız seçtiğiniz birini hakem yapın ve o DMlik yapsın size başlık kilitlenmiştir.
https://hogwarts-rpg.editboard.com

Gece Kovalamacası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Güzel Bir Gece...
» Müzik Eşliğinde Uzun Gece