Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kule'de Tanışma

2 posters
YazarMesaj
Jack William Black
Muggle* Lütfen bir mesleğe ya da seçmen şapkaya başvuru yapın.
Jack William Black

Patronus : ^^2 Yıl sonraya inşallah^^
Tarafı : Karanlık
Kan Durumu : Safkan
Rp yaşı : 13
Asası : Kontrolsüz Çağrı: En iyi büyü Expelliarmus. - 22 cm.
Özel Yetenek : Yaşamak :D
Evcil Hayvan : Baykuş Wood
Kule'de Tanışma Sokta10

Kule'de Tanışma Empty
MesajKonu: Kule'de Tanışma   Kule'de Tanışma Icon_minitimeC.tesi Ağus. 22, 2009 7:24 pm

Yer: Saat Kulesi

Zaman: Gece yarısı
Kişiler: Vittoria April Brigham, Jack William Black

İçimdeki huzursuzluğu burada sonlandırmalıydım bu gece. Eski sevgilimle olan ilişkimi dün akşam bitirmiştim ve artık hayatımda aşk kavramı yer bulmayacaktı. Hava parçalı bulutluydu ve saat kulesinde bir sessizlik vardı. Bir alt kattan sesler geliyordu. Ortak salondaki öğrencilerden bazıları gereksiz yere sesli bir şekilde konuşuyor, bazıları ise komiklik yapıyor ve etrafındaki kişilerin sesli bir şekilde gülmesini sağlıyordu. Bu da benim pek yalnız kalmamı engelliyordu.

Aslında saat dokuzdan sonra öğrenciler koridorlarda dolaşamazlardı. Ben ise bir istisna olarak bugün ortak salondan başka bir yerdeydim. Umuyorum profesörler beni bulamazlar ve bana ceza vermezler. Cüppemin içine koyup buraya kadar gizli gizli getirdiğim ateşviskisi şişelerini çıkardım ve bir tanesini açıp içmeye koyuldum. Büyük bir hızla içiyordum. İçimde dalgalanan keder yavaş yavaş azalıyordu ve kendimi kaybediyordum. Çevremdeki eşyalar bulanıklaşıyordu. Ortak Salonlardan gelen sesler daha da yakınlaşıyordu. Birden yakınımda başka sesler duymaya başladım. Bu sesler adım sesleriydi ve başımı o yöne doğru çevirdiğimde bir kız gördüm. Onu hiç görmemiş olmalıydım, ya da geçici görme bozukluğumdan bana öyle geliyordu.
https://hogwarts-rpg.editboard.com/lejant-f27/jack-william-black-
Vittoria April Brigham
Ravenclaw I.Sınıf
Ravenclaw I.Sınıf
Vittoria April Brigham

Meslek : Öğrenci
Gerçek İsim : Seda
Patronus : Yok~~
Asası : Yok~~ İşimi asasız görüyorum.
Özel Yetenek : Yok~~
Evcil Hayvan : -
Kule'de Tanışma Huysuz10

Kule'de Tanışma Empty
MesajKonu: Geri: Kule'de Tanışma   Kule'de Tanışma Icon_minitimeC.tesi Ağus. 22, 2009 7:53 pm

Geceleri ortak salon dışında olmayı ne kadar alışkanlık haline getirmiş olmalıydım ki yine bina kulemin soğuk duvarları arasında bahçeye iniyordum. Bu gece nerede olmalıydım acaba? Dünkü göl gezintisi fena değildi ama bu sefer laflayacak başka bir kaçak bulabilirmiydim..işte sıkıntı yapanda buydu. Tekrar kara göl'ün kıyısına doğru yürüsem, geçen gece bizim Mia'yı ısırmış olduğunu düşündüğün o vampir cadyı görebilirdim belki. Kuleden soğuk havaya adım atınca biraz duraksayıp çevreme baktım. Çok karanlıktı ilerdeki ağaçlıklar. Tek başıma gideceğimden pek emin de değildim aslında. Başımı aksi yöne çevirip, okul girişine baktım. Burada aptal aptal durmayı kesip acele etmeliydim. Son 3 gündür hiç yakalanmamıştım ve bu heyecan vericiydi. Soğuk havanın etkisine karşı iyice sarındığım cübbemin eteklerini toplayıp, yeşilden çok siyah olarak gözüme yansıyan çayırların üstünde koşmaya başladım. Nereye gideceğim konusunda bir fikrim yoktu aslında. Hava önceki gecelere göre daha soğuktu ve bunun için sessiz ve sıcak biryer olması işime gelirdi. Saçlarım hava akımına inat eder gibi görüş alanımı kapatıyorken ben çoktan bir başka döner nerdivenleri tırmanmaya başlamıştım bile. Elimle onları geriye toplayıp son birkaç basamağıda atladım. Fazla seçim şansım yoktu sanırım, buraya daha önce gelmemiştim. Dar aralıktan içeri adım attım. Burada kimsenin olacağını sanmıyordum o yüzden sakinleşmek benim için iyi olabilirdi. Tahta kapıyı aralayıp, nefes nefese kaldığımı açıkça kanıtlayan soluğumu içime çektim. İçeride benden baska birisi daha vardı ve bir profesörse ben bitmiştim. Boynumu uzatıp karanlığın içinde seçmeye çalıştım ama bir yetişkin için fazla küçük gösteriyordu ki ayrıca fazlasıylada tanıdık geliyordu. Tozlu demir düenekleri geçip ilerledim. Sessiz olmaya çalışmıyordum çünkü gecenin bu saatinde benim dışımdaki bu kişinin okul gazetesinden Jack olduğunu açıkça farkedebilmiştim. Onu korkutmak istemezdim ama bunu yapmak hoşuma gidiyordu. Arkasından sessizce yaklaşıp gözlerimi elindeki şişeye kaydırdım. Kulağına fısıldarken onun aniden tepki vermesinden biraz korksamda eğlenceliydi. " Hey Jack. Neşelisin bu gece?"

En son Vittoria April Brigham tarafından C.tesi Ağus. 22, 2009 8:11 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Jack William Black
Jack William Black

Kule'de Tanışma Sokta10

Kule'de Tanışma Empty
MesajKonu: Geri: Kule'de Tanışma   Kule'de Tanışma Icon_minitimeC.tesi Ağus. 22, 2009 8:03 pm

Kız yanıma doğru yaklaştı ve görme bozukluğum hafif diner gibi oldu. Etraftaki sessizlik bozulmaya başlamıştı ve kız yanıma gelerek "Hey Jack. Neşelisin bu gece?" diye kulağıma fısıldadı. Beni korkutmaya çalışıyormuş gibi bir ifade vardı yüzünde. Ona bakınca hem bu ifadeyi, hem de onun kim olduğunu görebildim. Okul gazetesinden Vittoria'ydı o. Baştan anlamalıydım bunu. Sarı saçları gözlerinin üstüne kadar geliyordu ve uzun saçları beline kadar geliyordu. Bu güzelliği ilk kez fark ediyor gibiydim. Ellerim saçlarıma doğru gitti bir hamleyle. Saçlarımın arkasını dikleştirmek amacıyla bunu yapmıştım. Kıza cevap vermeyi unutmuş gibi birbirimize bakıyorduk. Ardından durumu kavradım ve hemen cevap verdim. "Selam. Nasılsın?"
Vittoria April Brigham
Ravenclaw I.Sınıf
Ravenclaw I.Sınıf
Vittoria April Brigham

Kule'de Tanışma Huysuz10

Kule'de Tanışma Empty
MesajKonu: Geri: Kule'de Tanışma   Kule'de Tanışma Icon_minitimeC.tesi Ağus. 22, 2009 8:19 pm

Onun şaşkın yüz ifadesine bakmayı kesip, yanına oturdum. bacaklarım o yüksek tahta sütunlardan aşağı sarkıyordu. O saçlarıyla birşeyler yaparken bende bakışlarımı ilerde bolu boyunca uzanan ormandan kaydırmayıp, belli belirsiz gülümsedim. Onu az çok tanıyordum ve çok eğlenceli biri olduğununda farkına varmıştım bu süreçte. Kısa bir süre sonra nihayet söylemeyi başarabildiği soru cümlesine hemen karşılık verdim. Ahh..iyiyim, biraz üşüyorum sanırım. Biraz soğuk, burayı nereden buldun böyle? Gülümseyip gözlerimi ondan ayırmadan devam ettim. Sen pek iyi gözükmüyorsun. Biraz..hasta gibisin sanki. Kararsız yüz ifademi değiştirip güzen verici olmasını umduğum sesimle bir hamle daha yaptım. Anlatacağın şeyler varsa, bilirsin bana güvenebilirsin gibi cümlelerle seni sıkmak istemem. O yüzden varsa bana anlat. Editörümü haber yapacak kadar güvenilmez değilim. Saçmalıyor olduğum açıktı ama o kadar koşuşturmanın ardından düşünebilme yetim pekde yerinde değildi aslında. Bacaklarımı kendime çekip kollarımı doladım. Böyle daha sıcaktı en azından.
Jack William Black
Jack William Black

Kule'de Tanışma Sokta10

Kule'de Tanışma Empty
MesajKonu: Geri: Kule'de Tanışma   Kule'de Tanışma Icon_minitimeC.tesi Ağus. 22, 2009 8:29 pm

Vittoria az önce neşeli gibi gözüktüğümü söylemişti fakat hemen ardından hasta olup olmadığımı sormuştu. Bu dediklerine anlam veremedim ve o devam etti. "Anlatacağın şeyler varsa, bilirsin bana güvenebilirsin gibi cümlelerle seni sıkmak istemem. O yüzden varsa bana anlat. Editörümü haber yapacak kadar güvenilmez değilim." Bu sözlderden sonra başladım ona içimi dökmeye. "Evet, sanırım saklamanın faydası yoktur. Dün akşam eski sevgilimden ayrıldım. Ve bu yüzden-" Lafımın kesilme sebebi, ormandan gelen çığlıklar ve uluma Vittoria'dan ayırıp ormandan gelen seslerin olduğu tarafa doğru çevirdim. Ancak bir şey değişmediğinden, sözümü tamamlamda bir sakınca görmedim. "-senin yapacağın bir şey yok, sanırım."
Vittoria April Brigham
Ravenclaw I.Sınıf
Ravenclaw I.Sınıf
Vittoria April Brigham

Kule'de Tanışma Huysuz10

Kule'de Tanışma Empty
MesajKonu: Geri: Kule'de Tanışma   Kule'de Tanışma Icon_minitimeC.tesi Ağus. 22, 2009 8:58 pm

Jack fazla soğukkanlı olabilirdi ama ben kesinlikle tırsmıştım. Beklemediğim bir anda kulağıma ulaşmıştı sesler ve açıkçası üstünde durulmayacak kadar önemsiz değillerdi ama bu gece bana eşlik edecek bu Slytehrin'in karanlığa alışkın olmasındanmıdır bilmiyorum hemen unutmustu. "-senin yapacağın bir şey yok, sanırım." Bakışlarımı öylesine oynadığım ellerime çevirip düşünceli düşünceli konuştum. Hiç sevmezdim zaten böyle durumları ve ne yapılması gerektiği hakkında da bir fikrim yoktu. Üzüldüm ama evet gerçekten de yapabileceğim birşey yok sanırım. Fazla karşı karşıya kaldığım bir durum değil. Yüzümü tekrar çevirip bakışlarımla onu inceledim. Önceki zamanlara göre biraz üzgün görünüyordu ama o gıcık ifade hala yüz hatlarında saklıydı. Ve ben kesinlikle bundan hiç hoşlanmıyordum. Hışımla tekrar uzaktaki sesin geldiği ormanın karanlığını izlemeye döndüm. Ne kadar da az konuşan biriydi Jack. Hiç bitmeyecek olan bir gece. Keşke ortak salondan çıkmasaydım. Ah!Tanrım, şu an sevgilisinden ayrılmış birinin yanında öylece bekliyordum. Dehşet verici. Kollarımı birbirine iyice dolayıp sadece susmayı tercih ettim. o konuşana kadar fazla söyleyecek birşeyim yoktu.
Jack William Black
Jack William Black

Kule'de Tanışma Sokta10

Kule'de Tanışma Empty
MesajKonu: Geri: Kule'de Tanışma   Kule'de Tanışma Icon_minitimePaz Ağus. 23, 2009 9:12 am

"Eh neyse, seni burada kendi dertlerimle boğmak istemem. Sen neden buraya gelmiştin?" dedim biraz neşelenerek. Vittoria'nın yüzündeki ifade sıkılmaya meyilli bir ifadeydi. Orman'dan gelen çığlıkları ve ulumaları saymazsak hayli sessiz bir ortam oluşmuştu. Ortak salonlardan gelen sesler bitmişti, saat bire yaklaşırken. Ve burada, ortak salonların dışında olan sadece Vittoria ile ben değildim, Orman'daki çığlıklar yaşıtlarından geliyordu. Vittoria cevabını verdikten sonra "Nasıl gidiyor gazete işi? Güzel haberler bulabiliyor musun bari?" dedim. Ortama neşe katmak için uğraşmalıydım. "Bu arada senin bu kadar güzel olduğunu daha önce fark etmemiştim. Ne kadar budalayım." Ellerimi onunkilere doğru hareket ettirdim çaktırmadan. Daha sonra ise ellerimi onun ellerinin üzerine koyup kapattım. Bir süre birbirimize baktık. İçimde yeniden kabaran bir aşk duygusu açığa çıkıyordu şimdi. Oysaki bir daha hayatımda aşk diye bir şey geçmeyeceğini kendi kendime ikna ettirmiş olsam bile.
Vittoria April Brigham
Ravenclaw I.Sınıf
Ravenclaw I.Sınıf
Vittoria April Brigham

Kule'de Tanışma Huysuz10

Kule'de Tanışma Empty
MesajKonu: Geri: Kule'de Tanışma   Kule'de Tanışma Icon_minitimePaz Ağus. 23, 2009 10:33 am

"Ben sanırım geceleri ortak salonda tıkılıp kalmayı sevmiyorum. Ayrıca maceralı şeyler hoşuma gidiyor." Düşünceli düşünceli kafamı tek bir yıldız bile parlamayan gökyüzüne çevirdim. Önceki kadar tedirgin değildim artık, sonuçta okula yakındık ve en azından tek başıma değildim. Jack'in birşey olursa falan kendisiyle birlikte beni de koruma hızını hesaplamaya çalışırken, onun sessizliği dağıtan konuşmasıyla tekrar yüzüne baktım. "Nasıl gidiyor gazete işi? Güzel haberler bulabiliyor musun bari?" Buna düşünmeden cevap verdim, çünkü zaten biraz fazla hazırcevaptım ve yaptığım pek birşeyde yoktu. "Aslında, köşe yazılarına daha çok ağırlık vermeliyim sanırım. Haber olarak geçen sayıdaki o vampir kızı takip edicem. Gerçi vampir olup olmadığından da emin değilim.Biraz ürkütücü.." Abartılmış bir yapmacıklıkla titreyip, gülümsedim. Ama o cümlemin hemen bitiminden tekrar sözlerine devam ediyordu. "Bu arada senin bu kadar güzel olduğunu daha önce fark etmemiştim. Ne kadar budalayım." Gülümseyip bu nezaketine teşekkürlerimi sunacakken elimde hissettiğim temasıyla donakaldım. Şaşkınlığımı sadece onun yakışıklı yüzüne boş boş bakmakla belli ediyor olmalıydım ki söyleyecek birşeyler aklıma gelmemişti. Gözlerimin içine baktığını farkedebiliyordum ve bu bende Jack için daha önce hissettiğimden farklı duygular oluşmasına neden oluyordu. Ellerim onun avuçlarının içinde iyice ısınmışken ne kadar süredir cevap vermem gerekti hakkında bir fikrin yoktu. Birden bakışlarımı güçsüz bir kızın yaptığı gibi kaçırıp toparlandım. Boş boş gülümseyerek ağzımdan çıkan sözcük yığınını bende anlamıyordum. " Aa..ımm..teşekkürler Jack. Senden duymayı hiç beklemediğim sözler." Ciddileşip imalı imalı devam ettim. Okul gazetesi açıldığında, sevgilisi olmasından mıdır artık hiç yüz vermediğini hatırlıyordum. Ben cesaretimi kırıp konuşmaya devam ederken o öylece dinleyip sanki daha da aramızdaki mesafeyi kısaltmıştı.
Jack William Black
Jack William Black

Kule'de Tanışma Sokta10

Kule'de Tanışma Empty
MesajKonu: Geri: Kule'de Tanışma   Kule'de Tanışma Icon_minitimePaz Ağus. 23, 2009 10:51 am

"Aa..ımm..teşekkürler Jack. Senden duymayı hiç beklemediğim sözler." Ağzından çıkanlar anlaşılmaz bir hal alıyordu. Elim terlemeye başlamıştı onun eliyle temastayken. O bana bakarken ben, ben ona bakarken o gözünü kaçırıyordu. Komik bir hal alıyordu. Ama eğer ona aşıksam, yani içimde böyle bir duygu varsa, sadece el ele tutuşup birbirleriyle konuşacak mıydık? Biraz daha yakınlaşmam gerektiğini sonradan fark ettim ve rahat olmadığım bahanesiyle yerimden kalkmadan ona doğru kaydım. Onu öpebilirdim belki ama, bunun Vittoria tarafından nasıl karşılanacağını merak ediyordum, her şey ters gidebilirdi. Bu yüzden bir süre boş boş bakıştık ve birbirimize gülücükler attık. Daha sonra kendimi tutamadan dudaklarımı onun dudaklarına birleşirken buldum. O anda tamamen kendimi kaybetmiştim. İstekle öpüyordum onu. Vittoria da en ufak şaşırma belirtisi göstermiyor gibiydi. "Vittoria, ımm.. Nasıl desem.. Iıı- galiba.. ben sana aşık oldum.."
Vittoria April Brigham
Ravenclaw I.Sınıf
Ravenclaw I.Sınıf
Vittoria April Brigham

Kule'de Tanışma Huysuz10

Kule'de Tanışma Empty
MesajKonu: Geri: Kule'de Tanışma   Kule'de Tanışma Icon_minitimePaz Ağus. 23, 2009 12:15 pm

O ne kadar istekli öpüyorsa ben kesinlikle daha fazlasını gösteriyor olmalıydım. Gözlerimi açmadan o geri çekilene kadar baska hiçbir tepki vermedim. Bu gece yapacak olduklarım arasında olmayan bir durumdaydım elbette. Yeniden nefes almaya başladığımda oyuncağı elinden alınan bir çocuk kadar boşlukta hissetsemde Jack'in biraz boğuk, biraz da titrek sesini duydum. "Vittoria, ımm.. Nasıl desem.. Iıı- galiba.. ben sana aşık oldum.." İşte şimdi şaşırmıştım. Yada sadece güvensizliğin verdiği tedirginlikte olabilirdi çünkü şu son birkaç dakikadır düzgün düşünemiyecek kadar kafam karışmıştı. Geri çekilip bir an pişmanlık hissettim. " Bu kadar çabuk aşık olamazsın. Bunu sevgilinden ayrıldığın için yaptın." Tahmin bile değildi kesinlikle böyleydi. O boşluktan kurtulmak için yapmıştı. Bunları söylerken kafasının yerinde olduğundan bile emin değildim. Başımı eğip tekrar stresle oynadığım parmaklarıma boş boş bakmaya başladım.
Jack William Black
Jack William Black

Kule'de Tanışma Sokta10

Kule'de Tanışma Empty
MesajKonu: Geri: Kule'de Tanışma   Kule'de Tanışma Icon_minitimePaz Ağus. 23, 2009 2:12 pm

"Nasıl böyle bir şey düşünebilirsin? Ondan ayrılmayı isteyen bile bendim, hatta başta üzülmemem gerekirken boşu boşuna içtim." Vittoria'nın böyle düşünmesine gerçekten çok şaşırdım, sonuçta Cornelia'dan ayrılan da bendim. "Vittoria lütfen, ilk görüşte aşk diye buna diyorlarmış. Bana inanmalısın. O budalayı bir daha görmek istemiyorum." Pek tatmin verici şeyler değildi ama Vittoria'nın inanması gerekirdi. Sonuçta en sevmediği şeylerden biri de yalandı. Yeniden öpüşmek geldi içimden, belki onu daha içtenlikle öpersem gerçeği söylediğimi anlayacaktı. Saat geç olmuştu, hatta ormandan gelen çığlıklar da bitmişti, bu saatte öpüşmek çok tuhaf bir şeydi ancak ikinci kez, kendimi tutamamıştım bu gece. Dudaklarımı, onunkine birleştirdim. Bu sefer onun önüne geçmedim ve yanında kalmayı tercih ettim. Şu an ne yaptığını bilmiyordum fakat kendime dur da diyemiyordum.
Vittoria April Brigham
Ravenclaw I.Sınıf
Ravenclaw I.Sınıf
Vittoria April Brigham

Kule'de Tanışma Huysuz10

Kule'de Tanışma Empty
MesajKonu: Geri: Kule'de Tanışma   Kule'de Tanışma Icon_minitimePaz Ağus. 23, 2009 4:35 pm

Nefessizlik tekrar beni karşılarken artık iyice emin olduğumu hissediyordum. Buraya gelirken elbette böyle birşey yaşayacağım hiç aklıma bile gelmezdi ama şimdilik sadece birkaç dakika içinde değişen şeylere hayret etmekle yetiniyordum. Örneğin; Jack'e karşı bu kadar duygusuzken, bir an da ondan hoşlandığımı farketmiş olmam gibi. Hala içimde bir tedirginlik taşıyordum ve bunun kolay kolay, beni gerçekten inandırana kadar geçeceğini sanmıyordum. Kollarım istemsizce onun boynunu sararken, başım dönmeye başlamıştı. Durup nefes almam gerekirken ben geri çekilemiyordum. Soluklanmak için gözlerimi açıp, kendimi geri çektim. Daha istiyordum ama sadece kollarımı geri çekmeyip, başımı onun omzuna yaslamakla yetindim. Huzurlu gülümsemem dudak kıvrımlarımda bana eşlik ediyordu. Sakince mırıldandım. " Seni seviyorum Jack."
Jack William Black
Jack William Black

Kule'de Tanışma Sokta10

Kule'de Tanışma Empty
MesajKonu: Geri: Kule'de Tanışma   Kule'de Tanışma Icon_minitimePaz Ağus. 23, 2009 4:47 pm

Başından beri Vittoria'dan bu sözü duymak istiyordum aslında. Öpüşmeyi henüz bırakmışken başını sağ omzuma dayadı. Hemen ardından beni sevdiğini söyledi. Bir süre birbirlerine baktılar boş boş fakat daha sonra boş ve manasız bakışlar, bir gülümsemeyle silinip gitti. Birden nasıl olduğunu anlayamıyordum, yani birden ona nasıl aşık olduğumu. Vittoria'nın da bana duygularının boş olduğunu biliyordum, kendisi söylemişti. Şimdi ise beni sevdiğini söylüyordu.
İki saattir burada oturuyorduk ve her an birisi bizi burada yakalayabilirdi, bu riski göze alarak burada oturuyorduk. Ancak Vittoria'nın gece tecrübeleri, burada yakalanmamamızı sağlayabilirdi. "Bu duygularım, sadece bugün hissettiğim duygular, biliyor muydun? Yani daha önce sana aşık olduğumu düşünmemiştim."
Vittoria April Brigham
Ravenclaw I.Sınıf
Ravenclaw I.Sınıf
Vittoria April Brigham

Kule'de Tanışma Huysuz10

Kule'de Tanışma Empty
MesajKonu: Geri: Kule'de Tanışma   Kule'de Tanışma Icon_minitimePaz Ağus. 23, 2009 5:13 pm

Uzun zaman sonra tekrar bedenime yerleşen kıskançlık duygusu beni rahat bırakacak kadar umursamaz değildi elbette. Hışımla doğrulup, Jack'e baktım. "Belki de gözün o Cornelia'ydı sanırım, işte ondan başka kimseyi görmediği içindir." Duraksayıp yeniden devam ettim. Sert bir tepkiydi ama o kızdan nefret etmiştim her zaman. Slytherin için tam bir yüzkarası. Birden aklıma neden ayrıldıkları geldi. Sormak için biraz aceleci davranmış olup olmamayı düşünürken sözcükler dudaklarımdan dökülüvermişti bile. " Neden ayrıldın ki Cornelia'dan? " Umursamaz görünmeye çalışsam da nasıl merak ettiğim ortadaydı. Bir yandan ayrılmalarına ve Jack'in artık benim olmasına seviniyordum ama uzun bir süre beni kolay kolay bırakmayacak olan şüphelerim hala aklımın derinliklerinde usul usul kendini belli ediyordu.
Jack William Black
Jack William Black

Kule'de Tanışma Sokta10

Kule'de Tanışma Empty
MesajKonu: Geri: Kule'de Tanışma   Kule'de Tanışma Icon_minitimePaz Ağus. 23, 2009 5:42 pm

"Onu biriyle çıkarken gördüm." Tabi ki böyle biriyle daha fazla çıkamazdım. Bu yüzden ayrılmıştım. Şüpheli görünüyordu Vittoria. "Baksana, sen benden şüpheleniyor musun? Ben böyle şeyler istemem, eğer benimle çıkacaksan benim-" Ağzımdan çıkmıştı bir kere ve Vittoria da keyiflenmişe benziyordu. Ona çıkmak ile ilgili bir şey söylemiştim elimde olmadan. Elim ayağıma tutuştu tam bu sırada. Vittoria zor bir kızdı ve onun şu anda tepkisini çok merak ediyordum. "Iıı.. Ben ş- şey.. Yani, benimle, çıkar mısın?-" Artık Vittoria da anlamıştı ve uzatmanın manası yoktu. Ona çıkma teklifi etmeliydim. Ve cesaretimi toplayıp dudaklarımdan bunların dökülmesi şaşılacak şeydi aslında. Çünkü Cornelia'ya çıkma teklifi etmesi için çok uğraşmıştı. "-okul bitince Hogsmeade'deki Pudifoot'un Çay Dükkanında."
Vittoria April Brigham
Ravenclaw I.Sınıf
Ravenclaw I.Sınıf
Vittoria April Brigham

Kule'de Tanışma Huysuz10

Kule'de Tanışma Empty
MesajKonu: Geri: Kule'de Tanışma   Kule'de Tanışma Icon_minitimePaz Ağus. 23, 2009 6:24 pm

Yüzüme yayılan gülümsemeyle önce başımı öne eğip onu utandırmamak için gülüşümü sakladım. Sonuçta bu tarz şeyler hep komiğime giderdi. "Iıı.. Ben ş- şey.. Yani, benimle, çıkar mısın?-" Jack'in duraksayıp duraksayıp konuşması aslında çok hoşuma gitmişti çünkü fazla sevimliydi şu an. O devam ederken bende ciddileşip dinlemeye devam ettim. "-okul bitince Hogsmeade'deki Pudifoot'un Çay Dükkanında." Sonunda söyleyebilmişti ve aslında bende buraya geldiğimden ve şu son olan birkaç şeyden sonra bunu demesini bekliyordum. Ne kadar da zor bir çocuktu ! Heyecanıma yenik düşüp, istekli istekli parlayan gözlerimi ona evirdim. Sesim artık iyice soğuyan havadan mıdır yoksa heyecandan mıdır biraz titrek çıkıyordu. Tamam, olur. Fazla uzatmayıp, başımı iki demir çubuğun arasındaki açıya çevirdim. Yelkovan uyumlu şeklide hareket ederken akrep te bir adım daha yukarıdaydı artık. Dün gecekinden daha fazla dışarda kalmıştım. Mahcup yüz ifademle Jac'e bakıp mırıldandım. " Artık gitsek iyi olur, çünkü yakalanmak istemiyorum, bilirsin.." Aslında hiç gitmek istemiyordum tabikide ama en azından onu yarın görebilecek kadar kısa bir süre ayrı kalacaktım. Oturduğum yerden ayağa kalkıp onunda toparlanmasını bekledim.
Jack William Black
Jack William Black

Kule'de Tanışma Sokta10

Kule'de Tanışma Empty
MesajKonu: Geri: Kule'de Tanışma   Kule'de Tanışma Icon_minitimePaz Ağus. 23, 2009 6:35 pm

Vittoria çıkma teklifimi kabul etmişti. İkimizin de yüzüne bir masumiyet çöktü. Saat üç olmuştu ve yarın erken kalmak gerekecekti. Bu yüzden Vittoria'nın da isteğiyle buradan birlikte ayrıldık. Önce o sonra ben çıktım kuleden. Ortak salona girdiğimde direk yatakhaneye çıktım. Çok uykum gelmişti. Böyle bir geceden sonra insan sarhoş gibi olurdu ve bu yüzden uykusu gelirdi. Yatağına girdiğinde Vittoria'yla Hogsmeade'de geçireceği vakti düşünerek kısa bir sürede uykuya daldı.

(Not: Lütfen konu kilitlensin.)

Kule'de Tanışma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tanışma
» Tanışma
» ~ Tanışma
» İki Ruhla Tanışma
» Tanışma(Tanışmak İsteyen Gelsin)